Wczytuję dane...
Podstawową funkcją kreatyny jest produkcja energii, która wykorzystywana jest przez organizm m.in. na odbudowanie zapasów energetycznych organizmu.

Kup cały komplet !

KFD Ultra Creatine 250 g Guma balonowa

Zalety Działanie OPIS:

KFD Ultra Creatine to monohydrat kreatyny CREAPURE dostępny w autorskich smakach KFD i bazujący na najbardziej znanym i cenionym monohydracie kreatyny niemieckiej firmy Alzchem Group. Wyprodukowana w Niemczech kreatyna CREAPURE charakteryzuje się doskonałą czystością i rozdrobnieniem, co ułatwia m.in. rozpuszczanie produktu w wodzie. Największą zaletą jest rzeczywista gwarancja jakości, ponieważ surowiec wytwarzany jest w Europie.

Kreatyna występuje naturalnie w organizmie człowieka, głównie w mięśniach. Można ją dostarczyć w diecie wraz z mięsem, jest też syntetyzowana endogennie z argininy i glicyny.

Spożywanie kreatyny pochodzącej z pożywienia, jak i z suplementu diety zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Ma to związek z funkcją tej substancji, dzięki której zapasy ATP w organizmie są szybko odnawiane. Oznacza to, że w przypadku treningu siłowego jesteśmy w stanie dźwigać nieco więcej i nieco ciężej, dostarczając silniejszego bodźca do wzrostu siły i masy mięśni szkieletowych. Trzeba mieć zatem na uwadze, że aby wykorzystać pełny potencjał kreatyny, należy trenować dosyć ciężko.

Już 3g czystej kreatyny będzie wystarczającą dawką dla 100kg sportowca, jeśli mowa o codziennej i stałej suplementacji. Warto wziąć to pod uwagę i na podstawie danych na etykiecie dobrać odpowiednią ilość suplementu. (nie polecamy jednak przekraczać maksymalnej dziennej porcji 5g produktu)

W opakowaniu 250g znajduje się aż 50 maksymalnych dziennych porcji produktu. Aby dokładniej odmierzyć porcję najlepiej użyć wagi.

UWAGA: Ta oferta dotyczy produktu o gramaturze 250g.

Składniki   SKŁADNIKI:

Monohydart kreatyny, regulator kwasowości : kwas cytrynowy., aromat, żywność barwiąca: ekstrakt z czarnej marchwi, substancja słodząca: sukraloza. Może zawierać pochodne mleka.

SKŁAD:

Wielkość opakowania: 250 g

Porcja jednorazowa:  5 g dziennie 

Ilość porcji w opakowaniu : 50

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

Jedną porcję – 5 g (1 płaska miarka) należy wsypać do naczynia z 150 – 200 ml wody lub soku i wymieszać. Stosować w zależności od indywidualnych potrzeb, nie częściej niż dwa razy dziennie, np. przed i po treningu lub rano przed posiłkiem, bezpośrednio po przygotowaniu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. 

.

Najlepiej spożyć / zużyć przed:

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.


Producent:

KFD sp. z o.o.
Innowacyjna 4
55-330 Wróblowice

Model: KFD UCREATINE 250GUB
Kod producenta: 5905255800410
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 13.99 PLN
Producent: KFD

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  KFD Ultra Creatine 250 g Guma balonowa

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  5905255800410

 • Marka: 

  KFD

 • Postać: 

  Proszek

 • Kraj pochodzenia: 

  Polska

 • Działanie: 

  Wspieranie wysiłku, ułatwienie budowania masy mięśniowej, wspieranie funkcji poznawczych, regeneracja mięśni po intensywnym wysiłku

 • Opakowanie: 

  Plastikowe

 • Zawartość opakowania: 

  250 g