Wczytuję dane...

Witaminy Adek

Nie da się ukryć, że dla prawidłowego funkcjonowania organizmu konieczne jest dostarczanie mu niezbędnych wartości odżywczych oraz minerałów. To właśnie one odpowiadają za codzienną pracę ciała, pozwalając na wykonywanie obowiązków, relaks czy zabawę. Mimo iż wiele witamin naturalnie występuje w różnych produktach, bardzo często ich podaż jest niewystarczająca, co skutkuje powstawaniem niedoborów. Z tego powodu warto zadbać o odpowiednią, dobraną do konkretnego ciała suplementację, bogatą w te składniki, których organizm potrzebuje najbardziej. Z uwagi na wszechstronne funkcje, najczęściej spożywane preparaty są bogate w witaminy ADEK, które stanowią kompleks wspierający układ immunologiczny, właściwe widzenie czy kondycję skóry.

ADEK dla dzieci — kiedy warto wprowadzić suplementację?

Witaminy A, D, E i K są niezwykle ważne zwłaszcza dla prawidłowego rozwoju dzieci. Aby zagwarantować maluchom odpowiedni poziom konkretnych składników, dobrze jest zapoznać się z całym szeregiem suplementów, które mogą być stosowane nawet u niemowląt. Oczywiście pomimo wyjątkowych właściwości grupy ADEK witaminy te w formie dodatkowych preparatów powinny być każdorazowo konsultowane z lekarzem. Zwykle będzie on polecał różnego rodzaju krople — łatwe w podawaniu i łączeniu z innymi posiłkami. Pamiętaj, że rozpuszczalne w tłuszczach witaminy ADEK warto przyjmować właśnie podczas jedzenia, ponieważ znacząco zwiększa to ich przyswajalność.

Kompleks witamin ADEK

W naszym asortymencie znajdziesz starannie wyselekcjonowane suplementy diety bogate w witaminy A, D, E i K. Są one niezbędne dla zapewnienia skutecznej ochrony komórkom czy też wspomagania stanu zębów oraz kości. Dodatkowo wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwzakrzepowe, a oprócz tego pełnią dużą funkcję w profilaktyce nowotworowej. Pamiętaj, aby zadbać o odpowiednią podaż witamin ADEK, ponieważ dla organizmu szkodliwy będzie zarówno ich niedobór, jak i nadmiar. Zapraszamy do zakupu najlepszych suplementów!

8
Wyświetl po