Wczytuję dane...

Formuła CG Omega3 Mikroalgi 30szt. kapsułki

Zalety Działanie OPIS:


Formula CannabiGold Omega-3 Algi w kapsułkach to suplement diety z olejem z mikroalg Schizochytrium sp., który zawiera cenne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3: kwas dokozaheksaenowy (DHA) i kwas eikozapentaenowy (EPA). Dzienna porcja suplementu zawiera: 600 mg kwasów DHA i EPA. Olej z mikroalg jest nowym, fascynującym źródłem kwasów omega-3, które może zastąpić te, pochodzące z ryb.

Mikroalgi to pierwotne źródło kwasów DHA i EPA), i podstawa diety wielu gatunków ryb. W przeciwieństwie do oleju z ryb morskich, w oleju z mikroalg Schizochytrium sp. w naszym produkcie możemy odnaleźć te zdrowe kwasy tłuszczowe bez konieczności uszczuplania zasobów ryb morskich. Kwas DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania móżgu i prawidłowego widzenia przy dziennym spożyciu: 250 mg DHA. Kwasy DHA i EPA przyczyniają się także do prawidłowego funkcjonowania serca przy dziennym spożyciu: 250 mg DHA i EPA.

Olej z mikroalg pozyskiwany jest sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Mikroalgi, których używamy do produkcji Omega-3 uprawiane są w dużych, szczelnych i sterylnych naziemnych bioreaktorach. Dzięki naturalnej zdolności komórek Schyzochytrium do rozmnażania się wystarczy pobrać z natury tylko jedną próbkę by wyhodować z niej miliony nowych mikroalg. W związku z tym pozyskiwanie składnika ma śladowy wpływ na biosferę i zapewnia ochronę cennych zasobów morskich.  

Zalety kapsułek Formula CannabiGold: 
 

 • Wysoka zawartość kwasów Omega-3 (600 mg DHA+EPA) w każdej dziennej porcji produktu.
 • Kapsułki Formula CannabiGold są suplementem diety dla osób, które unikają płynnych olejów zawierających kwasy Omega-3 ze względu na ich smak. 
 • Najważniejszą zaletą miękkich kapsułek jest ich hermetyczność, która daje gwarancję 100% ochrony substancji zawartych w ich wnętrzu przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. 
 • Drugą ważną zaletą kapsułek miękkich jest umożliwienie łatwego doustnego spożywania. Miękka, niewielka kapsułka daje się z łatwością przełknąć. Osoby wrażliwe powinny popić ją niewielką ilością wody. 
 • Wygodna forma w postaci kapsułki zapewnia komfort i swobodę spożycia.
 • Zastosowanie opakowań z ciemnego szkła, gwarantuje trwałość produktu i zawartych w nim naturalnych składników.
 • Każda partia suplementów diety CannabiGoldpoddawana jest szczegółowej analizie na każdym etapie produkcji, co zapewnia ich najwyższą jakość.  

  Składniki   SKŁADNIKI:

  olej z mikroalg Schizochytrium sp., przeciwutleniacze: mieszanina naturalnych tokoferoli, palmitynian askorbylu; otoczka: skrobia z tapioki, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol

  SKŁAD:

  Wielkość opakowania: 30 kapsułek

  Porcja jednorazowa: 2 kapsułki dziennie

  Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

  Sposób użycia:

  Dorośli i dzieci powyżej 12. roku życia - 2 kapsułki dziennie, co stanowi: 1176 mg oleju z mikroalg, w tym: 597 mg kwasu DHA i 3,3 mg kwasu EPA.. Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie podawać niemowlętom i dzieciom poniżej 3. roku życia  Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

  Najlepiej spożyć / zużyć przed:

  Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

  Producent:

  HemPoland sp. z o.o.

  Model: 151001A
  Kod producenta: 5903991610423
  Realizacja zamówienia: 24
  Koszt wysyłki od: 13.99 PLN
  Producent: HemPoland

  Suplementy

  • Nazwa produktu: 

   Formuła CG Omega3 Mikroalgi 30szt. kapsułki

  • Kod kreskowy - kod EAN: 

   5903991610423

  • Marka: 

   HemPoland

  • Postać: 

   Kapsułki

  • Kraj pochodzenia: 

   Polska

  • Wegański: 

   Tak

  • Wegetariański: 

   Tak

  • Działanie: 

   Redukcja stresu, zmęczenie,redukcja stresu oksydacyjnego, przeciwazapalne, przeciwbólowe, przeciwpsychotyczne, przeciwwymiotne, przeciwgrzybiczne, przeciwalergiczne, immunologiczne = budujące odporność, dermatologiczne.

  • Opakowanie: 

   Szkło

  • Zawartość opakowania: 

   60 kapsułek

  Facebook