Wczytuję dane...

KFD Premium MSM 500g Pomarańczowo - Imbirowy

ZaletyDziałanie  

Udoskonalone receptury smakowe KFD teraz w popularnym produkcie bazującym na wysokiej czystości MSM, czyli siarce organicznej. Doskonała opcja dla osób, które maja trudności z przyjmowaniem czystego MSM, nawet jego intensywna gorycz została przełamana i nie przeszkadza cieszyć się orzeźwiającym napojem.

KFD Premium MSM bazuje na czystym metylosulfonometanie biorącym udział w wielu procesach w organizmie. Siarka organiczna jest jednym z najpopularniejszych składników suplementów diety, przeznaczonych dla osób narażonych na przeciążenia stawów i tkanki łącznej. Ponadto siarka jest pierwiastkiem, który bierze czynny udział w syntezie kolagenu, glutationu, przeciwciał i enzymów.

UWAGA: MSM może wykazywać właściwości higroskopijne. Jest to produkt bez dodatku substancji przeciwzbrylających. Ewentualne zbrylanie się produktu nie jest wadą i nie wpływa na jego jakość. Wystarczy rozbić grudki i spożywać tak jak podano na opakowaniu.

Składniki   SKŁADNIKI:

Metylosulfonylometan (MSM), aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, barwnik: karoteny, substancja słodząca: sukraloza. W produkcie możliwa jest obecność składników pochodzących z mleka.

Informacja żywieniowa :

Porcja dzienna: 2 g

Ilość porcji w opakowaniu: 250

Zawartość w 1 porcji: Metylosulfonylometan 1538 mg

Zawartość :

Wielkość opakowania: 500 g

Porcja jednorazowa:  2 g raz dziennie 

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

Jedną porcję - 2 g (1/3 miarki) należy wsypać do naczynia z 50-100 ml wody lub soku i wymieszać. Stosować bezpośrednio po przygotowaniu, w zależności od indywidualnych potrzeb, nie częściej niż raz dziennie. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. Suplement diety jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu, z dala od małych dzieci. 

Najlepiej spożyć / zużyć przed:

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.


Producent:

KFD sp. z o.o.
Solec 28
00-403 Warszawa

Model: KFD MSM 500G POMARAŃ
Kod producenta: 5901947669396
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 12.90 PLN
Producent: KFD

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  KFD Premium MSM 500g - Herbata z Brzoskwinią

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  5901947669396

 • Marka: 

  KFD

 • Postać: 

  Proszek

 • Masa netto: 

  500 g

 • Kraj pochodzenia: 

  Polska

 • Opakowanie: 

  Plastikowe

 • Zawartość opakowania: 

  Proszek 500 g

Facebook