Wczytuję dane...

Kombinat Konopny Zioła na dobry nastrój 100 kaps.

Zalety Działanie OPIS:

Zioła na dobry nastrój to suplement diety, którego kluczem do sukcesu jest starannie dobrana kompozycja ziół, które wpływają na uspokojenie, pomagają utrzymać pozytywny nastrój i równowagę emocjonalną.

Kozłek lekarski wspiera zachowanie dobrego samopoczucia i działa odprężająco, zaś melisa wykazuje działanie relaksujące oraz zmniejsza uczucie rozdrażnienia i napięcia.

Konopie włókniste (Cannabis sativa) poddajemy specjalnej procedurze. Dekarboksylacja przekształca kannabinoidy w ich aktywne formy, dzięki czemu można korzystać z pełni ich potencjału.
Nowa wersja ziół to aż 100 łatwiejszych do połknięcia kapsułek o tej samej zawartości. Szanujemy środowisko, więc od teraz nasze kapsułki kupicie w papierowych opakowaniach.

Produkt otrzymywany jest bez zastosowania etapu ekstrakcji, dzięki czemu ma bogaty skład i pozostaje przystępny cenowo.

Poddanie surowca autorskiemu procesowi dekarboksylacji w niskich temperaturach
z dodatkiem oliwy, która zwiększa wchłanialność i pozwala zachować bogactwo, jakim natura obdarzyła konopie, jednocześnie umożliwia „aktywację” zawartych w nich związków, tak by stały się dostępne dla organizmu człowieka.

Konopie w naszych kapsułkach zawierają pełne spektrum naturalnie występujących fitokannabinoidów, w tym min. 5 mg CBD na kapsułkę.

Kapsułki zawdzięczają swoje unikalne właściwości synergii trzech ziół: melisy lekarskiej, kozłka lekarskiego i konopi siewnych. Wszystko to przygotowane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych i etycznych, zamknięte w roślinnej kapsułce
i dostępne w niewygórowanej cenie.

Dodatkowo nasze zioła na dobry nastrój uzyskały certyfikat Golden Cannabis wystawiany przez niezależne laboratorium Cannalabs by Ekotechlab – oficjalnego podmiotu współpracującego z Polską Izbą Konopi.

  Składniki   SKŁADNIKI:

  konopie włokniste, oliwa z oliwek, ekstrakt 4:1 z korzenia kozłka lekarskiego, ekstrakt 4:1 z liścia melisy, kapsułka (celuloza roślinna HPMC)

  Zawartość : 

  Wielkość opakowania: 100 kapsułek

  Porcja jednorazowa: 2 kapsułki, dwa razy dziennie

  Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

  1 kapsułka zawiera: Cannabis sativa 250 mg, Melissae folium 20 mg, Radix valerianae 20 mg. 4 kapsułki zawierają: Cannabis sativa 1000 mg, Melissae folium 80 mg, Radix valerianae 80 mg. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Najlepiej spożyć / zużyć przed:

  Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

  Przechowywanie:

  Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

  Producent:

  Kombinat Konopny Spółka Akcyjna

  ul. Berylowa 7F, 82-310 Gronowo Górne

  Model: KKDOBRYNASTRÓJ
  Kod producenta: 5907753106247
  Realizacja zamówienia: 24 godziny
  Koszt wysyłki od: 12.90 PLN
  Producent: KOMBINAT KONOPNY

  Suplementy

  • Nazwa produktu: 

   Kombinat Konopny Zioła na dobry nastrój 100 kaps.

  • Kod kreskowy - kod EAN: 

   5907753106247

  • Marka: 

   Kombinat Konopny

  • Postać: 

   Kapsułki

  • Kraj pochodzenia: 

   Polska

  • Zawartość opakowania: 

   100 kapsułek

  Facebook