Wczytuję dane...

KENAY Glutanion Liposomalny 100 ml

Zalety Działanie OPIS:

Glutation to antyoksydant, który naturalnie występuje w dużych ilościach w zdrowym organizmie.

Liposomy to struktury powstające samoistnie z fosfolipidów. Mają postać pęcherzyków o wielkości 0,01-1 mikrometrów) wypełnionych wodą (lub wodnym roztworem), otoczonych podwójną warstwą lipidową o grubości ok. 5 nanometrów stąd nazywane są też pęcherzykami fosfolipidowymi. Ich otoczka zbudowana jest analogicznie do błon biologicznych. Pęcherzyki fosfolipidowe są biokompatybilne (zbudowane z takich samych składników jak błony komórek naszego organizmu) i na tyle małe, że są w stanie przenikać przez ściany naczyń krwionośnych. Liposomy posiadają zdolność do transportowania zarówno wody, jak i substancji tłuszczowych, co czyni je idealnym systemem transportującym substancje potrzebne komórkom naszego organizmu.

     

  Składniki   SKŁADNIKI:

  glutation zredukowany (GSH), emulgator: lecytyny (sojowe); przeciwutleniacz: d-alfa-tokoferol; substancja konserwująca: sorbinian potasu; substancja utrzymująca wilgotność: glicerol, substancja słodząca: ksylitol, aromat waniliowo-morelowy, woda.

  SKŁAD:

  Wielkość opakowania: 100 ml

  Porcja jednorazowa: 2 x 5 ml dziennie

  Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

  Sposób użycia:

  Wstrząsnąć przed użyciem. 2 razy po 5 ml dziennie dodać do wody lub soku owocowego używając miarki.  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. Suplement diety jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży oraz młodzieży poniżej 18 roku życia. 

  Najlepiej spożyć / zużyć przed:

  Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

  Producent:

  KENAY A. Grzegorek i Wspólnicy Sp.J.
   ul. Częstochowska 25
  62-800 Kalisz, Polska

  Model: KEN GLUTA
  Kod producenta: 5900672152760
  Realizacja zamówienia: 24 godziny
  Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
  Producent: KENAY

  Suplementy

  • Nazwa produktu: 

   KENAY Glutanion Liposomalny 100 ml

  • Kod kreskowy - kod EAN: 

   5900672152760

  • Marka: 

   KENAY

  • Kraj pochodzenia: 

   Polska

  • Opakowanie: 

   Plastikowe

  Facebook