Wczytuję dane...

KENAY AndroMass Extreme Botanical 60 kaps.   

Zalety Działanie OPIS:

Apigenina i związki goryczowe to naturalne, selektywne modulatory receptora androgenowego (SARM), które wspomagają jednocześnie przyrost masy mięśni i prawidłowe czynności prostaty. Androgeny, czyli męskie hormony płciowe, takie jak przykładowo testosteron, to czynniki anaboliczne, dbające o odpowiednie rozmiary tkanek naszego organizmu, w szczególności tkanki mięśniowej. Androgeny realizują swoje zadania życiowe poprzez punkty uchwytu w tkankach dla nich docelowych, nazywane receptorami androgenowymi. Ponieważ receptory androgenowe rozmieszczone są i aktywowane przez hormony zarówno w mięśniach, jak też w prostacie, dlatego stosowanie androgenów prowadzi zarówno do pożądanego przyrostu masy mięśni, jak też niepożądanego przerostu prostaty. Aby wykluczyć ten problem, naukowcy zsyntetyzowali molekuły nazywane selektywnymi modulatorami receptora androgenowego (SARM), które aktywując receptory androgenowe mięśni, blokują jednocześnie prostaty, a tym samym rozwijając mięśnie, ochraniają jednocześnie prostatę.   

Składniki   SKŁADNIKI:

ekstrakt z owoców gorzkiego melona (Momordica charantia) standaryzowany na minimum 7% goryczy i 0,5% charantyny; apigenina pozyskiwana z owoców grejpfruta (Citrus paradisi); maltodekstryna; substancja przeciwzbrylająca: węglan magnezu, dwutlenek krzemu; kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza

SKŁAD:

Wielkość opakowania: 60 kapsułek

Porcja jednorazowa:  2 kapsułki dziennie   

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!                    

2 razy dziennie po 1 kapsułce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. Suplement diety jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży.

Najlepiej spożyć / zużyć przed:

Dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Producent:

KENAY A. Grzegorek i Wspólnicy Sp.J.

ul. Częstochowska 25

62-800 Kalisz, Polska

Model: KEN ANDRO
Kod producenta: 5900672154528
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
Producent: KENAY

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  KENAY AndroMass Extreme Botanical 60 kaps.

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  5900672154528

 • Marka: 

  KENAY

 • Postać: 

  Kapsułki

 • Kraj pochodzenia: 

  USA

 • Wegański: 

  Tak

 • Wegetariański: 

  Tak

 • Nie zawiera: 

  GMO

 • Działanie: 

  Wspomaganie przyrostu masy mięśniowej, wspomaga prawidłowe czynności prostaty

 • Opakowanie: 

  Szkło

 • Zawartość opakowania: 

  60 kapsułek

Facebook