Wczytuję dane...

Vivio Czubryca czerwona 50g

Zalety Działanie OPIS:

Czubryca czerwona i zielona to jedne z najpopularniejszych przypraw, które kuchnia polska przejęła od bułgarskiej. Czubryca ma obecnie szerokie zastosowanie z uwagi na aromat i smak, jaki nadaje potrawom.

Mieszanka powstaje na bazie suszonego cząbru górskiego, który pochodzi z południowej Europy.  W zależności od regionu, z którego pochodzi, skład czubrycy może się różnić.

Składniki   SKŁADNIKI:

sól, kukurydza, cząber, cukier, marchew, papryka słodka, czosnek, tymianek, majeranek, papryka ostra, cebula, pasternak, papryka – barwnik naturalny

SKŁAD:

Wielkość opakowania: 50 g

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!              

Niezastąpiona do przyprawiania potraw z soczewicy, dań mięsnych (szczególnie baranina i jagnięcina), zup. Świetnie komponuje się z jajkami. Można przyprawiać nią dania z pomidorami, sałatki, surówki i twarogi. Stosuje się ją również do przyprawiania leczo, gulaszów, bigosu, frytek i dań z roślin strączkowych. Nie wymaga dodatkowego użycia soli. 

Najlepiej spożyć / zużyć przed: 

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

Przechowywanie:  

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania nie używać. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.   

Dodatkowe informacje: 

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

Producent:

VIVIO

Model: 21039090
Kod producenta: 5902115101731
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 12.90 PLN
Producent: Brak

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  Vivio Czubryca czerwona 50g

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  5902115101731

 • Marka: 

  VIVIO

 • Kraj pochodzenia: 

  Polska

 • Wegański: 

  Tak

 • Wegetariański: 

  Tak

 • Nie zawiera: 

  Konserwantów

 • Opakowanie: 

  Worek foliowy

Facebook