Wczytuję dane...

Vivio Sól himalajska drobna 1000g

Zalety Działanie OPIS:

Sól himalajska to najczystsza i najzdrowsza sól na ziemi. Pochodzi tylko z jednego miejsca – wschodniego pasma Himalajów w Pakistanie. Ma barwę od białej do jasnoróżowej i ciemnoczerwonej. Powstała miliony lat temu na skutek osuszania się oceanów, a jej złoża znajdują się na głębokości 400-600 metrów pod powierzchnią ziemi.

Sól himalajska jest czystsza i zdrowsza od tradycyjnej soli kuchennej, używanej przez nas na co dzień. Zawiera zestaw makro i mikroelementów.

Sól himajalska Vivio dostępna jest w dwóch wersjach: drobna oraz granulowana. Sól himalajska drobna używana jest częściej niż granulowana w kuchni, do przyprawiania potraw. Sól granulowana ma takie samo zastosowanie, ale sprawdzi się także w kąpielach. W takim wypadku do kąpieli należy dodać ok. 10 g soli na 1 litr wody. Po kąpieli solnej zalecany jest pół godzinny odpoczynek.

Nadmierne spożycie soli zwiększa ryzyko nadciśnienia tętniczego, co grozi udarem mózgu, zawałem serca, niewydolnością nerek, nowotworem żołądka i osteoporozą. Ryzyko wystąpienia tych chorób jest wysokie zwłaszcza u osób otyłych, nadużywających alkoholu, palących papierosy i mało aktywnych.

Składniki   SKŁADNIKI:

Sól himalajska

SKŁAD:

Wielkość opakowania: 1000 g

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!              

Najlepiej spożyć / zużyć przed: 

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

Przechowywanie:  

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania nie używać. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.   

Producent:

VIVIO

Model: 25010091
Kod producenta: 5902115103025
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
Producent: VIVIO

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  Vivio Sól himalajska drobna 1000g

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  5902115103025

 • Marka: 

  VIVIO

 • Kraj pochodzenia: 

  Polska

 • Wegański: 

  Tak

 • Wegetariański: 

  Tak

 • Opakowanie: 

  Worek foliowy

Facebook