Wczytuję dane...

Vivio BIO Cukier kokosowy 250g

 

Zalety Działanie OPIS:

Cukier kokosowy pozyskiwany jest ze słodkiego soku znajdującego się w w kwiatach palmy kokosowej. Jest świetną alternatywą dla tradycyjnego, rafinowanego cukru, który dostarcza jedynie pustych kalorii. Cukier kokosowy ma niski indeks glikemiczny, zawiera naturalny, rozpuszczalny błonnik pokarmowy, inulinę, mającą działanie prebiotyczne. Cukier kokosowy zawiera śladowe ilości potasu, cynku, żelaza, wapnia i witaminy C.

Cukier kokosowy produkowany jest na wyspach Azji Południowo-Wschodniej – Filipinach i Indonezji, gdzie stosowany jest do słodzenia od setek lat.

Wyglądam cukier kokosowy przypomina trzcinowy, ale jest drobniejszy. Smakuje podobnie do cukru trzcinowego, z lekkim posmakiem kokosu i karmelu. Dobrze się rozpuszcza.

Składniki   SKŁADNIKI:

Bio cukier kokosowy z wyselekcjonowanych kwiatów Cocos nucifera

 

SKŁAD:

Wielkość opakowania: 250 g

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!              

Stosuje się go do słodzenia napojów, wszelkiego rodzaju słodkich wypieków, lodów oraz jako dodatek do dań głównych (np. dań typu curry, potraw z pomidorami). Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Najlepiej spożyć / zużyć przed: 

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

Przechowywanie:  

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania nie używać. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.   

Dodatkowe informacje: 

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

Producent:

VIVIO

Model: 1701 9990
Kod producenta: 5902115106637
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 12.90 PLN
Producent: VIVIO

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  Vivio BIO Cukier kokosowy 250g

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  5902115106637

 • Marka: 

  VIVIO

 • Kraj pochodzenia: 

  Polska

 • Wegański: 

  Tak

 • Wegetariański: 

  Tak

 • Opakowanie: 

  Worek foliowy

Facebook