Wczytuję dane...
Swanson Cynk (Glukonian) 30 mg 250 tabl. SW203 Jest niezbędny dla utrzymania dobrej kondycji skóry, włosów i paznokci. Odgrywa istotną rolę w procesach odczuwania smaku. Uczestniczy w produkcji insuliny oraz metabolizmie tłuszczów.

Swanson Cynk (Glukonian) 30 mg 250 tabl.

Zalety Działanie OPIS:

Jest niezbędny dla utrzymania dobrej kondycji skóry, włosów i paznokci. Odgrywa istotną rolę w procesach odczuwania smaku. Uczestniczy w produkcji insuliny oraz metabolizmie tłuszczów. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu pokarmowego. Jest ważnym czynnikiem w gojeniu się ran, bierze udział w tworzeniu krwinek czerwonych. Uczestniczy praktycznie we wszystkich procesach płciowych mężczyzn, począwszy od metabolizmu hormonów, przez formowanie nasienia, a skończywszy na regulacji żywotności plemników. Ma istotny wpływ na prawidłowe działanie układu odpornościowego, odgrywając kluczową rolę w kontrolowaniu reakcji organizmu na infekcje. Jest niezbędny do syntezy, przechowywania i wydzielania hormonu wzrostu, tarczycy, prolaktyny i kortykosteroidów.

Składniki   SKŁADNIKI:

Cynk, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancja wiążąca: kwasy tłuszczowe, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

 

SKŁAD:

Wielkość opakowania: 250 tabletek

Porcja jednorazowa: Pół (1/2) tabletki dziennie.

 
1/2 kapsułki

dzienne referencyjne
wartości spożycia

Cynk (z glukonianu cynku)  15mcg  150%

 

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

Sposób użycia:

Pół (1/2) tabletki dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Najlepiej spożyć / zużyć przed:

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Dodatkowe informacje:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

Producent:

Suplementy przygotowane przez jedną z największych firm suplementacyjnych na świecie SWANSON to gwarancja najwyższej jakości produktu, ekologiczności produkcji, najlepszych składników i kontrolowanego pochodzenia użytych komponentów. 
Wszystkie produkty SWANSON posiadają prestiżowy certyfikat GMP ( Dobra praktyka wytwarzania). 
Produkty firmy SWANSON spełniają wysokie normy amerykańskiej FDA (Agencji ds. żywności i leków) co jest gwarantem bezpieczeństwa zdrowotnego preparatów. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem GMP składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że to co na etykiecie to jest w produkcie.

Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni.

Model: SW203
Kod producenta: 087614012032
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 12.90 PLN
Producent: SWANSON

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  Swanson Cynk (Glukonian) 30 mg 250 tabl. SW203

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  087614012032

 • Marka: 

  Swanson

 • Postać: 

  Tabletki

 • Kraj pochodzenia: 

  USA

 • Opakowanie: 

  Plastikowe

 • Zawartość opakowania: 

  250 tabletek

Facebook