Wczytuję dane...

Yango firma

FIRMA YANGO

Polską firma, która w kwestii jakości nie uznaje kompromisów i nie boi się konkurentów zza oceanu.

POLSKI SUKCES

Od 2014 roku YANGO rozpoczęła działalność w oparciu o polski kapitał. Głównym celem, który przyświecał firmie było stworzenie naturalnych suplementów diety najwyższej jakości. Krok po kroku, rozpoczynając biznes od dwóch suplementów, obecnie jest to ponad 100 różnych produktów. W 2018 roku firma rozpoczyna ekspansję i eksport do Wielkiej Brytanii, a w kolejnych latach planujemy postawić „polski ślad” w kolejnych rejonach Starego Kontynentu.

MISJA

Wierzymy, że dzięki dostępowi do produktów medycyny naturalnej, każdy jest w stanie żyć dłużej, zdrowiej i efektywniej. Uważamy, że nasze produkty mogą pomóc każdej osobie gotowej na zmiany w utrzymaniu zdrowia i witalności.

ODKRYCIE ROKU 2020

Marka YANGO® została wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie powszechnej popularności produktów i usług dostępnych wśród konsumentów otrzymując wyróżnienie jako ODKRYCIE ROKU 2020 LAUR KONSUMENTA w kategorii Nutraceutyki i nutrikosmetyki. Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego wynik przynosi odpowiedź na pytanie, która marka z perspektywy konsumenta jest najbardziej innowacyjna i godna polecenia.

PRAWDA TO SIŁA

Jak byś się poczuł, gdybyś po kupieniu butelki wody dowiedział się, że to nie ona jest głównym składnikiem? Brzmi niedorzecznie, ale w przypadku suplementów diety praktyki bywają różne. Nie daj się nabrać na tanie „odpowiedniki” – czytaj uważnie etykiety. Zwracaj szczególną uwagę na dawki – często dzienna suplementacja dobrym preparatem odpowiada tygodniowej suplementacji niskiej jakości. Twoja czujność i świadomość to Twoja ODPOWIEDZIALNOŚĆ w trosce o własne zdrowie. YANGO skupia się na rzetelnym przedstawieniu informacji o produktach, ich poszczególnych składnikach i stosowanych normach jakości. W naszym zakładzie produkcyjnym posiadamy własne laboratorium, w którym każda partia surowców przechodzi szereg badań wykonywanych przez wykwalifikowanych pracowników.

Dane kontaktowe:

Yango dane