Wczytuję dane...

BIOMEDICUM.PL

BIOMEDICUM.PL

Naszą przygodę z e-commerce rozpoczęliśmy ponad 12 lat temu oferując na rynku w Polsce oryginalne produkty ze Szwajcarii, USA, Francji, Szwecji. Nasze motto „kupując oryginalne produkty oszczędzasz” jest z nami od początku i dzięki naszemu podejściu tysiące klientów otrzymało produkty z wieczystą gwarancją, bardzo dobrej jakości i użytkują je do dziś.

Świadczymy również usługi w obszarze bezpieczeństwa pracy, pomagając pracodawcą organizować miejsca, zakłady pracy, które są bezpieczne i nie powodują zagrożeń.  Zdrowie i bezpieczeństwo przed wszystkim i bez żadnych kompromisów, które mogłyby na nie wpłynąć. Działania zapobiegawcze oparte na analizie ryzyka to nasze DNA włączając w to budowanie świadomości pracownika i pracodawcy, przyczyniło się do obniżenia wypadkowości – ochrony zdrowia i źycia.

Kontynuując naszą podejście i filozofię związaną ze zdrowiem, „lepiej zapobiegać”, chcieliśmy mieć możliwość zaoferowania Państwu produktów, które mogą się do tego przyczynić. Witaminy, multiwitaminy suplementy diety, aminokwasy jest ich coraz więcej na rynku, które wybrać i jak je stosować. Nasza nowa inicjatywa, które jest skorelowana z naszym doświadczeniem, tzn. oferowania sprawdzonych i bardzo dobrych produktów, wraz z naszym podejściem proaktywnym spowodowała narodziny BIOMEDICUM, które ma pozwolić Państwu na wybór sprawdzonych i renomowanych produktów. Dziękujemy Państwu za wsparcie, bez Was nie było by nas.

Pozdrawiamy, BOK Biomedicum.pl

BIOMEDICUM