Wczytuję dane...
Ciesz się pełnią zdrowia i energii w trakcie świątecznej gorączki dzięki wyjątkowemu zestawowi "Liposomalna Harmonia Zdrowia" od renomowanej firmy Medicaline. To idealny prezent dla tych, którzy pragną zadbać o swoje dobre samopoczucie w magiczn

Produkty w zestawie:

biomedicum.pl
1x Medicaline Liposol Liposomalna Curcumina 3 PLUS 250 ml
biomedicum.pl
1x MEDICALINE Liposomalna Wit. B Complex 250 ml

Zestaw Świąteczny "Liposomalna Harmonia Zdrowia" od Medicaline

Zalety Działanie OPIS:

  Ciesz się pełnią zdrowia i energii w trakcie świątecznej gorączki dzięki wyjątkowemu zestawowi "Liposomalna Harmonia Zdrowia" od renomowanej firmy Medicaline. To idealny prezent dla tych, którzy pragną zadbać o swoje dobre samopoczucie w magicznym okresie świąt.

  Zawartość Zestawu:

  1. Liposomalny Kompleks Witamin B (B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12): Witaminy z grupy B odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu równowagi energetycznej organizmu. Wzmacniają system nerwowy, poprawiają koncentrację, a także wspierają metabolizm. Dzięki liposomalnej formule, witaminy B są szybko i efektywnie przyswajane, dostarczając natychmiastowej dawki energii.

  2.  Liposomalna Kurkumina (Curcumin 3 Plus): Kurkumina, znana ze swoich silnych właściwości przeciwutleniających i przeciwzapalnych, stanowi niezastąpiony składnik w codziennej trosce o zdrowie. Dzięki liposomalnej formule, kurkumina jest łatwo wchłaniana, co sprawia, że jej działanie jest skuteczne i natychmiastowe.

  Dlaczego Liposomalna Formuła?

  Szybka i Skuteczna Absorpcja: Liposomalna technologia zwiększa biodostępność składników aktywnych, umożliwiając szybkie wchłanianie przez organizm.

  Precyzyjne Dawkowanie: Precyzyjna ilość substancji aktywnej w każdej dawce, dzięki czemu osiągasz optymalne korzyści dla zdrowia.

  Eleganckie Opakowanie na Prezent: Zestaw jest starannie zapakowany w świąteczne opakowanie, gotowe do wręczenia najbliższym jako wyjątkowy prezent.

  Produkt Polski - Medicaline: Dlaczego wybierać mniej, skoro możesz mieć więcej? Medicaline to gwarancja najwyższej jakości składników i innowacyjnych rozwiązań, które wspierają Twoje zdrowie na każdym kroku.

  Niech te święta będą nie tylko magiczne, ale także pełne zdrowia i energii! Zainwestuj w swoje dobre samopoczucie z "Liposomalną Harmonią Zdrowia" od Medicaline.

  Dostępność Ograniczona - Zamów Już Dziś!

   Zestaw zawiera:

  Liposomalna Witamina B6

  Liposomalna Curkumina 

  Opakowanie prezentowe

  Producent:

  Medicaline

  Konrad Malitka

  Ostrówiec 150

  05-480 Karczew