Wczytuję dane...
Przytulia czepna jest znana ze swojego korzystnego wpływu na organizm. Zawarte w niej substancje wspomagają prawidłowy przepływ limfy, co może przynosić liczne korzyści zdrowotne. Ponadto, przytulia jest ceniona w kuracjach detoksykacyjnych, gdzie pomaga

Kup cały komplet !

Yango Przytulia czepna 90 kapsułek

Zalety Działanie OPIS:

Przytulia czepna, znana także jako Galium aparine, jest popularnym gatunkiem chwastu z rodziny marzanowatych (Rubiaceae). Roślina ta występuje powszechnie w różnych środowiskach, takich jak parki, ogrody, zarośla, lasy, drogi oraz pola. Przytulia czepna jest rośliną o pnącym lub leżącym wzroście, osiągającą nawet do 1.5 metra długości. Jej charakterystyczną cechą są liście rozmieszczone w okółkach, zazwyczaj po 8 sztuk w jednym okółku. Jednak to nie wszystko, co warto o niej wiedzieć.

Tradycyjnie, przytulia czepna była wykorzystywana w kuchni ze względu na jadalne młode pędy oraz owoców używanych niegdyś jako substytut kawy. Współcześnie, ta roślina znajduje zastosowanie również w dziedzinie zdrowia i terapii naturalnymi metodami.

Przytulia czepna jest znana ze swojego korzystnego wpływu na organizm. Zawarte w niej substancje wspomagają prawidłowy przepływ limfy, co może przynosić liczne korzyści zdrowotne. Ponadto, przytulia jest ceniona w kuracjach detoksykacyjnych, gdzie pomaga oczyścić organizm z toksyn.

Niezwykle istotną cechą przytulii czepnej jest jej silne działanie przeciwutleniające. Dzięki temu roślina ta pomaga zwalczać oraz usuwać wolne rodniki z organizmu, co przyczynia się do ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia. Jeśli szukasz naturalnego sposobu na wzmocnienie swojego organizmu i poprawę funkcji limfy, przytulia czepna może stanowić cenny składnik Twojej diety lub kuracji.

Podsumowując, przytulia czepna to roślina o wielu zastosowaniach i korzyściach zdrowotnych. Jej znaczenie w kuchni, terapiach naturalnych oraz detoksykacji sprawia, że warto zwrócić uwagę na tę roślinę i wykorzystać jej potencjał dla dobra własnego zdrowia i samopoczucia.

Składniki   SKŁADNIKI:

Ekstrakt z przytulii czepnej (Galium aparine) 20:1 Skład kapsułki: Celuloza roślinna (wegetariańskie)

SKŁAD:

Wielkość opakowania: 90 kapsułek

Porcja jednorazowa:  1 kapsułka raz dziennie.

Składnik aktywny 1 kapsułka
Przytulia czepna - ekstrakt 20:1  480 mg

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz dzieciom.

Najlepiej spożyć / zużyć przed:

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu, z dala od małych dzieci. Nie używać, jeśli opakowanie było uszkodzone lub ze zdjętą folią.

Dodatkowe informacje:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

Informacja alergiczna:

Nie zawiera skorupiaków, jaj, ryb, soi, orzechów, składników mlecznych, selera, gorczycy, sezamu.


Produkowane bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących. Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Producent:

YANGO Sp. z o.o.
ul. Granitowa 3/14
02-681 Warszawa
Model: YANGO PRZYTULIA CZEP
Kod producenta: 5903796650396
Koszt wysyłki od: 13.99 PLN
Producent: Yango

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  Yango Przytulia czepna 90 kapsułek

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  5903796650396

 • Marka: 

  Yango

 • Postać: 

  Kapsułki

 • Kraj pochodzenia: 

  Polska

 • Wegański: 

  Tak

 • Nie zawiera: 

  Jaj, Ryb, Soi, Orzechów, Składników mlecznych, Selera, Gorczycy, Sezamu

 • Działanie: 

  Wspomaga prawidłowy przepływ limfy, usuwa wolne rodniki z naszego organizmu, detokcykacyjne

 • Opakowanie: 

  Szkło

 • Zawartość opakowania: 

  90 kapsułek