Wczytuję dane...
Najważniejszą funkcją tego rodzaju argininy jest wzrost produkcji tlenku azotu (NO), który zwiększa przepływ krwi przez naczynia krwionośne, co skutkuje wzmożoną absorpcją składników odżywczych. Wspomaga on także produkcję hormonu wzrostu i wydzielanie in

KFD AAKG 300 g Tropikalny

Zalety Działanie OPIS:

KFD Premium AAKG to suplement diety, który łączy w sobie dwie istotne substancje: Argininę oraz Alfa-Ketoglutaran. Ta wyjątkowa kompozycja sprawia, że AAKG charakteryzuje się wyjątkowo wysoką przyswajalnością w porównaniu do tradycyjnej argininy.

Jednym z głównych zadań AAKG jest stymulacja produkcji tlenku azotu (NO). Ten proces zwiększa przepływ krwi przez naczynia krwionośne, co w efekcie sprzyja lepszemu wchłanianiu składników odżywczych. Dodatkowo, AAKG wspomaga wydzielanie hormonu wzrostu, insuliny i przyspiesza proces regeneracji potreningowej.

Efektem ubocznym, na który wielu sportowców bardzo liczy, jest efekt "pompy mięśniowej" po treningu. Wynika on z poprawienia przepływu krwi do trenowanej partii mięśni, co nadaje im większą objętość i wyrazistość.

Warto jednak zwrócić uwagę, że AAKG ma właściwości higroskopijne, co oznacza, że jest podatny na wchłanianie wilgoci. Powstanie tzw. zbryleń nie wpływa jednak negatywnie na jakość produktu. Zaleca się jednak szczelne zamykanie opakowania po każdym użyciu, aby ograniczyć dostawanie się wilgoci z otoczenia.

Dzięki KFD Premium AAKG możesz maksymalizować swoje efekty treningowe i poprawić wydajność swojego organizmu, korzystając z dobroczynnych właściwości argininy i Alfa-Ketoglutaranu.

Składniki   SKŁADNIKI:

Alfa-ketoglutaran L-argininy, aromat, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja słodząca: sukraloza, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

Zawartość :

Wielkość opakowania: 300 g

Porcja jednorazowa:  3 g raz dziennie 

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

Jedną porcję - 3 g (1/2 miarki) należy wsypać do naczynia z 200 - 250 ml wody lub soku i wymieszać. Stosować w zależności od indywidualnych potrzeb, nie częściej niż raz dziennie np. przed treningiem. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. Suplement diety jest przeznaczony dla osób dorosłych o zwiększonej aktywności fizycznej. Produkt nie powinien być stosowany przez osoby z chorobami nerek lub wątroby. Zawiera kofeinę. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu, z dala od małych dzieci. 

Najlepiej spożyć / zużyć przed:

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.


Producent:

KFD sp. z o.o.
Solec 28
00-403 Warszawa

Model: KFD AAKG TROPIKALNY
Kod producenta: 5901947661314
Realizacja zamówienia: 24
Koszt wysyłki od: 13.99 PLN
Producent: KFD

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  KFD AAKG 300 g Tropikalny

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  5901947661314

 • Marka: 

  KFD

 • Postać: 

  Proszek

 • Masa netto: 

  300 g

 • Kraj pochodzenia: 

  Polska

 • Działanie: 

  Wspomaga produkcje hormonu wzrostu i wydzielanie insuliny, poprawia regeneracje potreningową

 • Opakowanie: 

  Plastikowe

 • Zawartość opakowania: 

  Proszek 300 g

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...