Wczytuję dane...

Yango Refluxiv 90 kapsułek

Zalety Działanie OPIS:

Refluxiv to preparat zawierający 4 składniki aktywne dla wsparcia osób borykających się z nadkwaśnością żołądka i zgagą.

 •         Węglan magnezu reaguje w kontakcie z kwasem żołądkowym, tworząc dwutlenek węgla, wodę i chlorek magnezu. Reakcja ta zmniejsza kwasowość w żołądku, co może pomóc w łagodzeniu objawów zgagi lub niestrawności. Oprócz tego w skład tego związku wchodzi 25,5% magnezu, co dodatkowo może pomóc zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na ten pierwiastek.
 •         Mastika jest żywicą drzewa pistacjowego, która tradycyjnie była stosowana jako środek do leczenia chorób jamy ustnej i trawienia. Istnieją pewne dowody naukowe sugerujące, że mastika może mieć właściwości przeciwbakteryjne i hamować wzrost Helicobacter pylori, bakterii odpowiedzialnej za wiele przypadków chorób wrzodowych i zapalenia błony śluzowej żołądka. Dodatkowo mastika znana jest z działania odświeżającego oddech!
 •         Oliwka europejska zawiera polifenole, takie jak oleuropeina, które wykazują silne właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. Niektóre badania sugerują, że ekstrakt z oliwek może pomóc w redukcji objawów choroby refluksowej przełyku poprzez zmniejszenie stężenia kwasu solnego w żołądku i poprawę funkcjonowania zwieracza dolnego przełyku. Zawarty w preparacie ekstrakt z oliwki europejskiej jest standaryzowany na 40% oleuropeiny.
 •         Opuncja jest bogata w błonnik i polifenole, które wykazują właściwości przeciwzapalne i antyoksydacyjne. Badania wskazują, że może ona pomóc w zmniejszeniu stężenia kwasu solnego w żołądku, tym samym łagodząc objawy choroby refluksowej przełyku. Preparat zawiera wysokie stężenie ekstraktu z opuncji 10:1. 

Składniki   SKŁADNIKI:

węglan magnezu (magnez), ekstrakt z liści oliwki europejskiej (Olea europaea) standaryzowany na zawartość min. 40% oleuropeiny, ekstrakt z owoców opuncji figowej (Opuntia ficus-indica) 10:1, sproszkowana żywica z kory drzewa pistacjowego (Pistacia lantiscus var. Chia).  Skład kapsułki: celuloza roślinna.

SKŁAD:

Składnik aktywny

2 kapsułki

%RWS*

Oliwka europejska - ekstrakt

160 mg

-

   w tym oleuropeina (40%)

64 mg

-

Opuncja - ekstrakt 10:1 160 mg -
Sproszkowana mastika 100 mg -
Węglan magnezu 220,6 mg -
   w tym magnez (25,5%) 56,25 mg 15%

*RWS - referencyjna wartość spożycia

 

Wielkość opakowania: 90 kapsułek

Porcja jednorazowa:  2 kapsułki raz dziennie.

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

Kapsułki połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłkuNie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz dzieci. 

Najlepiej spożyć / zużyć przed:

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu, z dala od małych dzieci. Nie używać, jeśli opakowanie było uszkodzone lub ze zdjętą folią.

Dodatkowe informacje:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki, przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Producent:

YANGO Sp. z o.o.
ul. Granitowa 3/14
02-681 Warszawa
Model: YANGO REFLUXIV
Kod producenta: 5904194063344
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 13.99 PLN
Producent: Yango

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  Yango Refluxiv 90 kapsułek

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  5904194063344

 • Marka: 

  Yango

 • Postać: 

  Kapsułki

 • Kraj pochodzenia: 

  Polska

 • Działanie: 

  Naturalne wsparcie dla osób zmagających się ze zgagą i nadkwaśnością

 • Opakowanie: 

  Szkło

 • Zawartość opakowania: 

  90 Kapsułek