Wczytuję dane...

Formuła CG Astaksantyna kaps 60szt

Zalety Działanie OPIS:

Formula CannabiGold Astaksantyna z alg w kapsułkach to suplement diety z bogatą w astaksantynę oleożywicą z mikroalg Haematococcus pluvialis oraz roślinną witaminą E, która wspiera ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym. Dzienna porcja suplementu zawiera: 8 mg astaksantyny.

Mikroalgi Haematococcus pluvialis to pierwotne źródło astaksantyny i podstawa diety wielu gatunków ryb, skorupiaków i niektórych ptaków, np. flamingów, które zawdzięczają jej swoje różowe ubarwienie.

Olej z mikroalg pozyskiwany jest sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Mikroalgi, których używamy do produkcji astaksantyny uprawiane są w dużych, szczelnych i sterylnych naziemnych bioreaktorach. Dzięki naturalnej zdolności komórek Haematococcus pluvialis do rozmnażania się wystarczy pobrać z natury tylko jedną próbkę by wyhodować z niej miliony nowych mikroalg. W związku z tym pozyskiwanie składnika ma praktycznie zerowy wpływ na biosferę i zapewnia ochronę cennych zasobów morskich. 

Produkowane w Polsce pod kontrolą firmy HemPoland suplementy diety marki Formula CannabiGold to gwarancja najwyższej jakości. Produkty Formula CannabiGold zostały stworzone zgodnie z zasadą „clean label” – najprostszy skład. Składniki aktywne w produkcie czyli astaksantyna i witamina E  są w 100% pozyskane z naturalnych źródeł. Produkt Formula CannabiGold Astaksantyna z alg jest przyjazny dla wegetarian i wegan i posiada certyfikat VEGAN. 

Zalety kapsułek Formula CannabiGold:

 • Najważniejszą zaletą miękkich kapsułek jest ich hermetyczność, która daje gwarancję 100% ochrony substancji zawartych w ich wnętrzu przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. 
 • Drugą ważną zaletą kapsułek miękkich jest umożliwienie łatwego doustnego spożywania. Miękka, niewielka kapsułka daje się z łatwością przełknąć. Osoby wrażliwe powinny popić ją niewielką ilością wody. 
 • Wygodna forma w postaci kapsułki zapewnia komfort i swobodę spożycia.
 • Zastosowanie opakowań z ciemnego szkła, gwarantuje trwałość produktu i zawartych w nim naturalnych składników.
 • Każda partia suplementów diety CannabiGoldpoddawana jest szczegółowej analizie na każdym etapie produkcji, co zapewnia ich najwyższą jakość.  

  Składniki   SKŁADNIKI:

  oliwa z oliwek, bogata w astaksantynę oleożywica z alg Haematococcus pluvialis, witamina E (D-alfa-tokoferol), otoczka: modyfikowana skrobia z kukurydzy, substancja żelująca: karagen, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol.

  SKŁAD:

  Wielkość opakowania: 60 kapsułek

  Porcja jednorazowa: 2 kapsułki dziennie

  Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

  Sposób użycia:

  dorośli 2 kapsułki dziennie, co stanowi 80 mg oleożywicy z alg, w tym 8 mg astaksantyny oraz 9,6 mg witaminy E (80 % Referencyjnej Wartości Spożycia dla osoby dorosłej)Rekomendujemy przyjmowanie kapsułek w trakcie posiłku. Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed użyciem produktu powinny skonsultować się z lekarzem. roku życia  Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

  Najlepiej spożyć / zużyć przed:

  Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

  Producent:

  HemPoland sp. z o.o.

  Model: 152001A
  Kod producenta: 5903991610447
  Realizacja zamówienia: 24 godziny
  Koszt wysyłki od: 13.99 PLN
  Producent: HemPoland

  Suplementy

  • Nazwa produktu: 

   Formuła CG Astaksantyna kaps 60szt

  • Kod kreskowy - kod EAN: 

   5903991610447

  • Marka: 

   HemPoland

  • Postać: 

   Kapsułki

  • Kraj pochodzenia: 

   Polska

  • Wegetariański: 

   Tak

  • Działanie: 

   Redukcja stresu, zmęczenie,redukcja stresu oksydacyjnego, przeciwazapalne, przeciwbólowe, przeciwpsychotyczne, przeciwwymiotne, przeciwgrzybiczne, przeciwalergiczne, immunologiczne = budujące odporność, dermatologiczne.

  • Opakowanie: 

   Szkło

  • Zawartość opakowania: 

   60 kapsułek