Wczytuję dane...
Yango Cytrynian Magnezu 90 kaps Magnez jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego, co przekłada się na poczucie zmęczenia i umiejętność skupienia.

Yango Cytrynian Magnezu 90 kaps

Zalety Działanie OPIS:

Magnez to minerał występujący w ziemi, morzu, roślinach, zwierzętach i ludziach. Jest on ważną częścią ponad 300 reakcji biochemicznych w organizmie i właściwie każda komórka naszego ciała potrzebuje go do prawidłowego funkcjonowania. Magnez odgrywa ważną rolę w wysiłku fizycznym. Podczas ćwiczeń lub obciążającej ciało pracy możesz potrzebować nawet 10–20% więcej magnezu niż w stanie spoczynku. Jest to spowodowane funkcją, jaką pełni on w transporcie cukru we krwi do mięśni. Magnez pozbywa się też kwasu mlekowego, który gromadząc się w mięśniach podczas ćwiczeń, może powodować ich zmęczenie. Magnez jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego, co przekłada się na poczucie zmęczenia i umiejętność skupienia. Niedobór magnezu może objawiać się między innymi drażliwością, niepokojem, brakiem koncentracji i ospałością. Oddziałuje on również z receptorami ważnych neuroprzekaźników, takich jak GABA - odpowiadający za spokój i relaks.

Regularna suplementacja cytrynianem magnezu:

• Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni
• Normalizuje pracę układu nerwowego
• Wzmacnia kości
• Reguluje gospodarkę elektrolitową i metabolizm energetyczny
• Skutecznie zmniejsza uczucie zmęczenia

          

Bez wypełniaczy i dodatków
Jedno opakowanie może wystarczyć aż na 2 miesiące 
Kapsułki wykonane z celulozy roślinnej

  Składniki   SKŁADNIKI:

  Cytrynian magnezu (magnez) Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie)

  SKŁAD:

  Wielkość opakowania: 90 kapsułek

  Porcja jednorazowa: Jedna kapsułka 2-3 razy dziennie.

  Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

  Jedna kapsułka 2-3 razy dziennie. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. 

  Najlepiej spożyć / zużyć przed:

  Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

  Przechowywanie:

  Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu, z dala od małych dzieci. Nie używać, jeśli opakowanie było uszkodzone lub ze zdjętą folią.

  Dodatkowe informacje:

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

  Producent:

  YANGO Sp. z o.o.
  ul. Granitowa 3/14
  02-681 Warszawa
  Model: YANGO CYTRYNIAN MAG
  Kod producenta: 5903796650181
  Koszt wysyłki od: 13.99 PLN
  Producent: Yango

  Suplementy

  • Nazwa produktu: 

   Yango Cytrynian Magnezu 90 kaps

  • Kod kreskowy - kod EAN: 

   5903796650181

  • Marka: 

   Yango

  • Postać: 

   Kapsułki

  • Kraj pochodzenia: 

   Polska

  • Wegetariański: 

   Tak

  • Działanie: 

   Magnez jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego, co przekłada się na poczucie zmęczenia i umiejętność skupienia. Niedobór magnezu może objawiać się między innymi drażliwością, niepokojem, brakiem koncentracji i ospałością.

  • Opakowanie: 

   Szkło

  • Zawartość opakowania: 

   90 kapsułek

  Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...