Wczytuję dane...
Niacinamide 500mg 100tabs Puritan's Pride Niacyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.Niacyna pomaga także prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Niacinamide 500mg 100tabs Puritan's Pride

Zalety Działanie OPIS:

Niacyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.Niacyna pomaga także prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Przynosi korzystne efekty dla wyglądu skóry - pozwala zachować zdrową skórę w utrzymaniu prawidłowego stanu.

  Składniki   SKŁADNIKI:

  Niacyna(jako amid kwasu nikotynowego); celuloza roślinna, fosforan dwuwapniowy, roślinny kwas stearynowy, dwutlenek krzemu, roślinne sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

  SKŁAD:

  Wielkość opakowania: 100 tabletek

  Porcja jednorazowa: 1 tabletka

  Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

  Stosowanie Stosować jedną (1) tabletkę dziennie, najlepiej podczas posiłku. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. 

  Najlepiej spożyć / zużyć przed:

  Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

  Przechowywanie:

  Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu, z dala od małych dzieci. Nie używać, jeśli opakowanie było uszkodzone lub ze zdjętą folią.

  Dodatkowe informacje:

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

  Producent:

  Puritan's Pride, INC.
  Oakdale, NY 11769 U.S.A
  Model: PP730
  Kod producenta: 074312107306
  Realizacja zamówienia: 24 godzin
  Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
  Producent: Puritan's Pride

  Suplementy

  • Nazwa produktu: 

   Niacinamide 500mg 100tabs Puritan's Pride

  • Kod kreskowy - kod EAN: 

   074312107306

  • Marka: 

   Puritan's Pride

  • Postać: 

   Tabletki

  • Masa netto: 

   100 g

  • Kraj pochodzenia: 

   USA

  • Działanie: 

   Niacyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.Niacyna pomaga także prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Przynosi korzystne efekty dla wyglądu skóry - pozwala zachować zdrową

  • Opakowanie: 

   Plastikowe

  • Zawartość opakowania: 

   100 tabletek

  Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

  Facebook