Wczytuję dane...
MSM 1000mg 120caps Puritan's Pride Pod pojęciem MSM kryje się związek metylosulfonylometan - związek siarki organicznej, zawierający funkcyjne grupy sulfynylowe.Powszechnie występuje w atmosferze nad obszarami morskimi.

MSM 1000mg 120caps Puritan's Pride

Zalety Działanie OPIS:

MSM od Puritan's Pride to suplement diety w kapsułkach o szybkim uwalnianiu zawierający metylosulfonylometan (MSM). W jednej kapsułce znajduje się 1000 mg MSM oraz 340 mg organicznego związku siarki. MSM, to skrót od metylosulfonylometanu, a substancja ta szerzej znana jest z kolei jako siarka organiczna. Występuje on w małych ilościach w świeżych owocach, warzywach, miesię, nabiale oraz zbożach. MSM zawiera siarkę, pierwiastek chemiczny, któremu udowodniono, że bierze on udział w wielu procesach biologicznych w naszym organiźmie.

  Składniki   SKŁADNIKI:

  Metylosulfonylometan (MSM), otoczka kapsułki: żelatyna, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

  SKŁAD:

  Wielkość opakowania: 120 tabletek

  Porcja jednorazowa: 1 tabletka

  Składniki 1/2 tabletki RWS
  MSM (Metylosulfonylometan)
  (340 mg organicznej siarki)
  1000 mg
  (1 g)
  <>

  RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

  <> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

  Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

  Stosować (1) jedną kapsułkę dziennie, najlepiej podczas posiłku. Maksymalna dzienna porcja, to 1 kapsułka. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. 

  Najlepiej spożyć / zużyć przed:

  Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

  Przechowywanie:

  Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu, z dala od małych dzieci. Nie używać, jeśli opakowanie było uszkodzone lub ze zdjętą folią.

  Dodatkowe informacje:

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

  Producent:

  Puritan's Pride, INC.
  Oakdale, NY 11769 U.S.A
  Model: PP11893
  Kod producenta: 025077118939
  Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
  Producent: Puritan's Pride

  Suplementy

  • Nazwa produktu: 

   MSM 1000mg 120caps Puritan's Pride

  • Kod kreskowy - kod EAN: 

   025077118939

  • Marka: 

   Puritan's Pride

  • Postać: 

   Tabletki

  • Masa netto: 

   150 g

  • Kraj pochodzenia: 

   USA

  • Działanie: 

   Pod pojęciem MSM kryje się związek metylosulfonylometan - związek siarki organicznej, zawierający funkcyjne grupy sulfynylowe.Powszechnie występuje w atmosferze nad obszarami morskimi, gdzie jest wykorzystywany jako źródło węgla przez bakterie unoszące si

  • Opakowanie: 

   Plastikowe

  • Zawartość opakowania: 

   120 tabletek

  Facebook