Wczytuję dane...
SWANSON Triple Magnesium complex 100 kaps . Poprzez działanie uspokajające magnez może poprawiać jakość snu oraz pomagać w redukcji objawów depresyjnych. Doskonaly dla osób trenujących przy pomocy w regeneracji organizmu, mięśni.

Swanson Triple Magnesium complex 100 kaps 

Zalety Działanie OPIS:

Produkt zawiera trzy różne formy magnezu w celu zapewnienia optymalnej przyswajalności tego minerału.

W składzie produktu znajdziemy takie formy jak: tlenek, cytrynian i askorbinian magnezu.

Magnez należący do makroelementów jest minerałem, którego rola w ustroju jest bardzo różnorodna. Jest niezbędnym składnikiem dla ponad 300 enzymów, bierze udział w setkach reakcji chemicznych, największa jego ilość występuje w kościach (razem z wapniem i fosforem jest głównym składnikiem kości), mięśniach i tkankach miękkich. Magnez uczestniczy w metabolizmie wysiłkowym, syntezie białka, utrzymuje stały potencjał elektryczny w mięśniach i tkance nerwowej, wspomaga walkę z osteoporozą. Magnez bierze udział w metabolizmie glikogenu, odgrywa istotną rolę w wielu procesach życiowych ustroju, w skurczu mięśnia, w odpowiedzi immunologicznej, w wydzielaniu hormonów i w układzie krążenia. Poprzez działanie uspokajające mag-nez może poprawiać jakość snu oraz pomagać w redukcji objawów depresyjnych.

Niedobór magnezu jest drugim, zaraz po witaminie D, niedoborem występującym w krajach rozwiniętych. Największe ryzyko niedoboru magnezu istnieje u osób z cukrzycą typu ll. Wykazano, że przewlekłe spożycie niedostatecznej ilości magnezu ma wpływ na rozwój wielu dolegliwości, takich jak choroby układu krążenia, osteoporoza czy astma.

Deficyt magnezu powoduje: osłabienie mięśni, zmęczenie, apatię, drżenie oraz kurcze mięśni, nadciśnienie a także wpływa na ośrodkowy układ nerwowy (powodując m.in.: bezsenność, nerwowość, drażliwość, uczucie lęku).

Może również powodować wypadanie włosów i łamliwość paznokci oraz obniżenie odporności.

  Składniki   SKŁADNIKI:

  Magnez (tlenek, cytrynian, L-askorbinian), otoczka kapsułki: żelatyna, substancja przeciwzbrylająca:

  sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

  SKŁAD:

  Wielkość opakowania: 100 kapsułek

  Porcja jednorazowa: Jedna kapsułka dziennie.

  Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

  Sposób użycia:

  Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem.

  Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

  Najlepiej spożyć / zużyć przed:

  Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

  Przechowywanie:

  Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

  Dodatkowe informacje:

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

  Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

  Producent:

  Swanson Health

  Model: SW808
  Kod producenta: 087614018089
  Realizacja zamówienia: 24 godziny
  Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
  Producent: SWANSON

  Suplementy

  • Nazwa produktu: 

   SWANSON Triple Magnesium complex 100 kaps

  • Kod kreskowy - kod EAN: 

   087614018089

  • Marka: 

   Swanson

  • Postać: 

   Kapsułki

  • Masa netto: 

   100 g

  • Kraj pochodzenia: 

   USA

  • Działanie: 

   Poprzez działanie uspokajające magnez może poprawiać jakość snu oraz pomagać w redukcji objawów depresyjnych. Magnez uczestniczy w metabolizmie wysiłkowym, syntezie białka, utrzymuje stały potencjał elektryczny w mięśniach i tkance nerwowej, wspomaga walk

  • Opakowanie: 

   Plastikowe

  • Zawartość opakowania: 

   100 kapsułek

  Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

  Facebook