Wczytuję dane...
Swanson Saw Palmetto 540mg 100 kaps SW909. Naturalne źródło steroli i kwasów tłuszczowych dla wsparcia prostaty, stosowane przy przedwczesnym łysieniu.

Swanson Red Clover 430mg 90 kaps SW1342

Zalety Działanie OPIS:

Saw Palmetto, czyli palma sabalowa przez wieki była używana przez rdzennych mieszkańców Ameryki w leczeniu chorób układu moczowego. W Europie stosuje się głównie ekstrakt z jagód palmy sabałowej do łagodzenia problemów z rozrostem gruczołu krokowego. Główną przyczyną rozrostu gruczołu krokowego jest nieprawidłowe działanie DHT (dihydrotestosteron). Saw palmeto ma działanie antyandrogeniczne i estrogenne oraz spowalnia przemianę testosteronu w dihydrotestosteron.DHT ma negatywny wpływ również na stan mieszków włosowych dlatego też saw palmetto jest szczególnie skuteczne w leczeniu łysienia androgenowego, czyli łysienia dotykającego zarówno mężczyzn jak i kobiety, szczególnie w okresie menopauzy.

 • Naturalne źródło steroli i kwasów tłuszczowych dla wsparcia prostaty
 • Suplement skierowany szczególnie do mężczyzn
 • 540 mg całych owoców premium na kapsułkę
 • Stosowane przy przedwczesnym łysieniu

Palma sabalowa (nazywana także bocznią piłkowaną) ma pokrój krzewu o wysokości 0,6-2,1 metra lub małego drzewa wysokości 6-7,5 metrów występującym rodzimie na południowym wybrzeżu Ameryki Północnej. Surowcem leczniczym jest wysuszony, dojrzały owoc przypominający jagody (stąd anglojęzyczna nazwa owoców to — berry).Owoce były pokarmem i lekiem w medycynie ludowej Ameryki, wykorzystywanym dc, leczeniu zaburzeń układu moczowego, w celu zwiększenia produkcji spermy i pobudzenia libido. Głównymi składnikami chemicznymi owoców i otrzymanego z nich ekstraktu jest frakcja lipidowo-sterolowa, w skład której wchodzą triglicerydy, fitosterole, kwasy tłuszczowe, ich estry etylowe i triglicerydy. Za bioaktywne składniki uważa się najczęściej kwasy tłuszczowe i fitosterole. Wyciąg z owoców palmy sabałowej został uznany za oficjalny lek, skuteczny i bezpieczny w leczeniu objawowym BPH (łagodnego rozrostu gruczołu krokowego), dobrze tolerowany przez większość pacjentów. BPH to bardzo częste i powszechnie występujące schorzenie, które dotyka mężczyzn powyżej 45 roku życia.

Stosowanie surowca przynosi poprawę zaburzeń mikcji (oddawania moczu) u chorych z przerostem prostaty, zanik lub zmniejszenie zalegania moczu w pęcherzu oraz poprawą przepływu moczu. Często zanikają objawy pieczenia i bólu przy oddawaniu moczu, uczucia parcia moczu, częstomocz, moczenie nocne oraz zmniejsza się ryzyko wystąpienia stanów zapalnych cewki moczowej.

Dzięki swojemu składowi, owoce palmy: mają działanie antyandrogenne, redukują miejscowo zawartość dihydrotestosteronu (DHT) - aktywnej formy te-stosteronu, w prostacie, poprzez hamowanie aktywności 5-alfa-reduktazy (czyli enzymu który katalizuje przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu) i bloko-wanie konwersji testosteronu w DHT, czego widocznym skutkiem jest zmniejszenie objawów chorobowych, działają antyestrogen nie, immunostymulująco i przeciwzapalnie.

  Składniki   SKŁADNIKI:

  Jedna kapsułka dziennie.

  Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

  Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

  SKŁAD:

  Wielkość opakowania: 100 kapsułek

  Porcja jednorazowa: Jedna kapsułka dziennie.

  Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

  Sposób użycia:

  Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem.

  Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

  Najlepiej spożyć / zużyć przed:

  Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

  Przechowywanie:

  Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

  Dodatkowe informacje:

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

  Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

  Producent:

  Swanson Health

  Model: SW909
  Kod producenta: 087614019093
  Realizacja zamówienia: 24 godzin
  Koszt wysyłki od: 13.99 PLN
  Producent: SWANSON

  Suplementy

  • Nazwa produktu: 

   Swanson Saw Palmetto 540mg 100 kaps SW909

  • Kod kreskowy - kod EAN: 

   087614019093

  • Marka: 

   Swanson

  • Postać: 

   Kapsułki

  • Kraj pochodzenia: 

   USA

  • Nie zawiera: 

   Alkoholu, Amoniaku, Aromatów

  • Działanie: 

   Naturalne źródło steroli i kwasów tłuszczowych dla wsparcia prostaty, stosowane przy przedwczesnym łysieniu.

  • Opakowanie: 

   Plastikowe

  • Zawartość opakowania: 

   100 kapsułek

  Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...