Wczytuję dane...
SWANSON R-ALA 100mg 60 kaps SWU250. Wykazuje korzyści w różnych sytuacjach stresu oksydacyjnego oraz przy różnych stanach zapalnych, które chronią przed chorobą serca, wątroby, cukrzycą czy też mają ochronny wpływ na tkankę mózgu i nerwów.

Swanson R-ALA 100mg 60 kaps

Zalety Działanie OPIS:

Kwas R-ALA od firmy Swanson dzięki mieszaninie izomerów R oraz S jest suplementem o maksymalnym stężeniu, dzięki czemu efektywność innych przeciwutleniaczy znacząco wzrasta. Kwas R-Alfa Liponowy jest również znany jako jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy. Kwas R-ALA ropusza się zarówno w wodzie, jak i w tłuszczach, dzięki czemu wspomaga walkę z wolnymi rodnikami w całym organizmie. To właśnie wolne rodniki odpowiedzialne są za starzenie się organizmu, są niesprawnymi atomami, które niszczą sprawne atomy zabierając im elektron. Zniszczenie elektronu powoduje zmiany genetyczne, ponieważ niesprawne atomy niszczą DNA. Wolne rodniki są również przyczyną miażdżycy, niszczą ściany naczyń krwionośnych oraz utleniają lipidy. Powoduje to, że tłuszcz wraz z cholesterolem oraz wapniem, osiada się na ścianach tętnic w postaci blaszki miażdżycowej. Nasz organizm produkuje bardzo małe ilości kwasu alfa liponowego dlatego też, trzeba go dostarczać poprzez suplementację.

Suplementacja jest jednym z najlepszych sposobów na walkę z wolnymi rodnikami.

 • Najwydajniejsza forma kwasu alfa liponowego
 • Wyizolowana izomery R

ALA jest związkiem (kwasem tłuszczowym), który występuję naturalnie w organizmie ludzkim w mitochondriach i jest zaangażowany w metabolizm energii. ALA występuje pod postacią dwóch izomerów S-ALA (który jest syntezowany chemicznie) oraz R-ALA (który jest wytwarzany przez organizm). Tradycyjna synteza chemiczna kwasu alfa-liponowego daje mieszaninę tych dwóch izomerów, natomiast postać R-alfa ma znacznie większą aktywność. ALA jest silnym przeciwutleniaczem, który rozpuszcza się zarówno w wodzie jak i w tłuszczu, zatem neutralizuje wolne rodniki rozpuszczalne zarówno w wodzie jak i w tłuszczach.

Wpływa znacząco na odnawianie zasobów innych przeciwutleniaczy — witaminy C, glutationu, koenzymu Q10 oraz pośrednio witaminy E. Suplementacja kwasem alfa-liponowym wykazuje korzyści w różnych sytuacjach stresu oksydacyjnego oraz przy różnych stanach zapalnych, które chronią przed chorobą serca, wątroby, cukrzycą czy też mają ochronny wpływ na tkankę mózgu i nerwów (chociażby podczas starzenia się organizmu i pojawiającymi się wtedy problemami związanymi z wolnymi rodnikami, takimi jak demencja).

Liczne badania wskazują, że kwas alfa-liponowy pomaga obniżyć poziom cukru we krwi, wspomagając poprawę wrażliwości na insulinę, natomiast wstępne badania wskazują, że ALA może pomagać leczyć jaskrę. Dodatkowe właściwości ALA to obniżenie ryzyka chorób układu krążenia, obniżenie poziomu cholesterolu całkowitego jak i frakcji LDL (czyli „złego" cholesterolu), wpływ na mitochondria — optymalizacji ich funkcji podczas starzenia się organizmu.

Korzyści wynikające ze stosowania suplementów diety zawierających kwas alfa-liponowy to między innymi wspomaganie pracy wątroby oraz innych organów, poprawa funkcjonowania układu krążenia, przeciwdziałanie chorobom neurodegeneracyjnym, profilaktyka zaburzeń poznawczych oraz zapobieganie otyłości. Kwas R-alfa liponowy jest bioaktywną formą kwasu alfa-liponowego. To często i chętnie suplementowany kwas o korzystnym działaniu na zdrowie człowieka. Kupując suplementy diety, inwestujesz w swoje dobre samopoczucie. Nasz sklep internetowy to najlepsze preparaty, zawierające najlepsze składniki aktywne. Kwas liponowy działa na obszary mózgu, które są odpowiedzialne za uczucie głodu. Jego regularna suplementacja korzystnie wpływa na ograniczenie apetytu. Stosowanie tabletek zawierających kwas R-ALA.

Kwas alfa-liponowy działa podobnie jak witaminy, jednak organizm nie jest w stanie wytworzyć jego odpowiednich ilości samodzielnie. Jego działanie jest wszechstronne i ma korzystny wpływ na organizm. Szczególnie chętnie sięgają po niego sportowcy i osoby dbające o zbilansowana dietę. Preparaty zawierające kwas alfa-liponowy mają za zadanie neutralizacje wolnych rodników, które znajdują się w całym organizmie. Kwas radzi sobie z rodnika i znajdującymi się w tłuszczu, komórkach orz poza nimi, a także w środowisku wodnym. Ograniczenie tak zwanego stresu oksydacyjnego korzystnie wpływa na spowolnienie procesów starzenia się organizmy oraz zapewnia skórze młody i świeży wygląd. Kwas liponowy to w pełni bezpieczna substancja. Jej regularnie przyjmowanie niesie tylko i wyłącznie pozytywne skutki.

Kwasy ALA mają złożony mechanizm działanie. Stwierdzono ich silne właściwości antyoksydacyjne. Substancje czynne sprawiają, że w organizmie ograniczone zostają uszkodzenia błon neuronowych. Kwas alfa-liponowy korzystnie wpływa na krążenie krwi, która dociera do nerwów. Stosowanie suplementów diety z R-ALA korzystnie wpływa na wzmocnienie działania znajdujących się w organizmie aktyoksydantów, takich jak witaminy z grup C oraz E. Tabletki z R-ALA korzystnie wpływają na usuwanie metali ciężkich z organizmu. Dzięki tabletkom zażywanym regularnie w organizmie zwiększa się stężenie cysteiny pełniącej funkcje ochronne dla wątroby.

Zażywanie suplementów diety bogatych w kwas R-ALA ma korzystny wpływ na układ krążenia. Zdrowe serce oraz oczyszczony ustrój to lepsza kondycja fizyczna i brak zmęczenia, jakim do tej pory skutkowało wykonywanie męczących aktywności fizycznych. W organizmie szybciej produkowana jest tauryna, a przyrosty mięśniowej stają się szybsze i bardziej zauważalne. Osoby chcące wzmocnić swoją kondycję fizyczną oraz wszyscy, którym zależy na szybkim wypracowaniu przyrostu masy mięśniowej, chętnie sięgają po preparaty z R-ALA od renomowanych producentów.

  Składniki   SKŁADNIKI:

  Kwas R-alfa liponowy, mąka ryżowa, otoczka kapsułki:

  żelatyna, substancja przeciwzbrylająca: sole wapniowe kwasów tłuszczowych.

  SKŁAD:

  Wielkość opakowania: 60 kapsułek

  Porcja jednorazowa: Jedna kapsułka dziennie.

  Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

  Sposób użycia:

  Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

  Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem.

  Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

  Najlepiej spożyć / zużyć przed:

  Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

  Przechowywanie:

  Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

  Dodatkowe informacje:

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

  Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

  Producent:

  Swanson Health

  Model: SWU250
  Kod producenta: 087614022505
  Realizacja zamówienia: 24 godziny
  Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
  Producent: SWANSON

  Suplementy

  • Nazwa produktu: 

   SWANSON R-ALA 100mg 60 kaps SWU250

  • Kod kreskowy - kod EAN: 

   087614022505

  • Marka: 

   Swanson

  • Postać: 

   Kapsułki

  • Masa netto: 

   30 g

  • Kraj pochodzenia: 

   USA

  • Działanie: 

   Wykazuje korzyści w różnych sytuacjach stresu oksydacyjnego oraz przy różnych stanach zapalnych, które chronią przed chorobą serca, wątroby, cukrzycą czy też mają ochronny wpływ na tkankę mózgu i nerwów.

  • Opakowanie: 

   Plastikowe

  • Zawartość opakowania: 

   60 kapsułek

  Facebook