Wczytuję dane...
Swanson L-Tyrozyna 500mg 100 kaps SW855. L-tyrozyna łagodzi zarówno ból emocjonalny jak i ból fizyczny, może wpływać pozytywnie na nastrój oraz zmniejszać stres i zwalczać narkolepsję i chroniczne zmęczenie.

Swanson L-Tyrozyna 500mg 100 kaps SW855

Zalety Działanie OPIS:

Tyrozyna jest ważnym aminokwasem niezbędnym dla zachowania zdrowia psychicznego oraz równowagi emocjonalnej. L-Tyrozyna jest kluczowym składnikiem substancji chemicznych występujących w mózgu. Spełnia rolę wewnątrzkomórkowego przekaźnika i jest prekursorem wielu substancji jak adrenalina, dopamina, tyroksyna oraz wielu innych. Zmniejszenie syntezy tych ważnych składników może prowadzić do stanów depresyjnych co jest szczególnie niebezpieczne. Tyrozyna również wpływa na gospodarkę hormonalną, jej niedobór może skutkować niedoczynnością tarczycy objawiającą się chronicznym zmęczeniem oraz osłabieniem organizmu. Tyrozyna jest zaliczana do listy 20 niezbędnych aminokwasów dla ludzkiego organizmu.To aminokwas egzogenny, czyli w niewystarczającej ilości wytwarzany przez nasz organizm i wymagane jest jego uzupełnienie z diety lub suplementów.Zaliczana jest do aminokwasów endogennych. Jest niezbędna do syntezy tyroksyny (hormonu produkowanego przez tarczycę) oraz do wytwarzania wielu ważnych substancji w mózgu — neuroprzekaźników, takich jak dopomina oraz adrenalina i noradrenalina, dzięki czemu może wpływać pozytywnie na nastrój oraz zmniejszać stres i zwalczać narkolepsję i chroniczne zmęczenie.

L-tyrozyna zatem łagodzi zarówno ból emocjonalny jak i ból fizyczny. Może łagodzić objawy stresu w różnych sytuacjach np. kiedy jesteśmy już zmęczeni oraz pozytywnie wpływa na pamięć i koncentrację, może skutecznie poprawić funkcje poznawcze. Wg. najnowszych badań Tyrozyna promuje kreatywne i twórcze myślenie.L-Tyrozyna pomaga również w produkcji melaniny, która odpowiada za pigment m.in. skóry i włosów.

  Składniki   SKŁADNIKI:

  L-tyrozyna, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypelniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

  SKŁAD:

  Wielkość opakowania: 100 kapsułek

  Porcja jednorazowa: Jedna kapsułka dziennie.

  Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

  Sposób użycia:

  Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem.

  Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

  Najlepiej spożyć / zużyć przed:

  Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

  Przechowywanie:

  Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

  Dodatkowe informacje:

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

  Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

  Producent:

  Swanson Health

  Model: SW855
  Kod producenta: 087614018553
  Realizacja zamówienia: 24 godziny
  Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
  Producent: SWANSON

  Suplementy

  • Nazwa produktu: 

   SWANSON L-Tyrozyna 500mg 100 kaps SW855

  • Kod kreskowy - kod EAN: 

   087614018553

  • Marka: 

   Swanson

  • Postać: 

   Kapsułki

  • Masa netto: 

   70 g

  • Kraj pochodzenia: 

   USA

  • Nie zawiera: 

   Alkoholu, Amoniaku, Aromatów, Barwników, Dodatku cukru, Drożdży, GMO, Glutenu, Konserwantów, Laktozy, Nabiału, Pszenicy, Soi, Słodzików,

  • Działanie: 

   L-tyrozyna łagodzi zarówno ból emocjonalny jak i ból fizyczny, może wpływać pozytywnie na nastrój oraz zmniejszać stres i zwalczać narkolepsję i chroniczne zmęczenie.

  • Opakowanie: 

   Plastikowe

  • Zawartość opakowania: 

   100 kapsułek

  Facebook