Wczytuję dane...
Swanson Kwas foliowy 800 mcg 250 kaps Kwas foliowy (witamina B9) jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz układu nerwowego.

Swanson Kwas foliowy 800 mcg 250 kaps

Zalety Działanie OPIS:

Kwas foliowy (witamina B9) jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz układu nerwowego (bierze udział w produkcji hormonów — serotoniny i noradrenaliny). Niektóre badania wykazały, że osoby cierpiące na depresję mają niskie poziomy kwas foliowego w organizmie. Kwas foliowy bierze udział w syntezie zasad purynowych i pirymidynowych, metioniny, histydyny, choliny. Jest niezbędny do prawidłowej syntezy DNA i RNA oraz wytwarzania czerwonych krwinek w szpiku kostnym.

Deficyt witaminy B9 hamuje prawidłowe procesy wzrostu i rozmnażania komórek, wywołuje zmiany w układzie nerwowym (stany lękowe i depresyjne, bezsenność), powoduje brak apetytu i smaku, bladość skóry, zawroty głowy czy osłabienie. Niedostarczanie organizmowi odpowiednich ilości kwasu foliowego powoduje u starszych osób niedokrwistość oraz dystrofię umysłową.

Duże zapotrzebowanie na kwas foliowy wykazują kobiety w ciąży u których może on pomóc w zapobieganiu poważnym wadom wrodzonych mózgu i kręgosłupa dziecka. Dodatkowe przyjmowanie folianów w okresie planowania ciąży oraz we wczesnej ciąży, ma kluczowe znaczenie dla zmniejszenia ryzyka wad cewy nerwowej płodu.

  Składniki   SKŁADNIKI:

  Kwas foliowy, mąka ryżowa, otoczka kapsułki:

  żelatyna, substancja przeciwzbrylająca: sole wapniowe kwasów tłuszczowych.

  SKŁAD:

  Wielkość opakowania: 250 kapsułek

  Porcja jednorazowa: Jedna kapsułka dziennie.

    1 kapsułka dzienne referencyjne
  wartości spożycia
  Kwas foliowy 800µg  400%

  Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

  Sposób użycia:

  Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

  Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem.

  Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

  Najlepiej spożyć / zużyć przed:

  Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

  Przechowywanie:

  Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Dodatkowe informacje:

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

  Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

  Producent:

  Suplementy przygotowane przez jedną z największych firm suplementacyjnych na świecie SWANSON to gwarancja najwyższej jakości produktu, ekologiczności produkcji, najlepszych składników i kontrolowanego pochodzenia użytych komponentów. 
  Wszystkie produkty SWANSON posiadają prestiżowy certyfikat GMP ( Dobra praktyka wytwarzania). 
  Produkty firmy SWANSON spełniają wysokie normy amerykańskiej FDA (Agencji ds. żywności i leków) co jest gwarantem bezpieczeństwa zdrowotnego preparatów. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem GMP składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że to co na etykiecie to jest w produkcie.

  Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni.

  Model: SW035
  Kod producenta: 087614010359
  Realizacja zamówienia: 24 godzin
  Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
  Producent: SWANSON

  Suplementy

  • Nazwa produktu: 

   Swanson Kwas foliowy 800 mcg 250 kaps

  • Kod kreskowy - kod EAN: 

   087614010359

  • Marka: 

   Swanson

  • Postać: 

   Kapsułki

  • Masa netto: 

   80 g

  • Kraj pochodzenia: 

   USA

  • Działanie: 

   Kwas foliowy (witamina B9) jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz układu nerwowego.

  • Opakowanie: 

   Plastikowe

  • Zawartość opakowania: 

   250 kapsułek

  Facebook