Wczytuję dane...
SWANSON Glukozamina z chondronityna 90 kaps Zmniejsza dolegliwości bólowe związane z chorobą zwyrodnieniową stawów, opóźnia postęp choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego, poprawia stan chrząstki stawowej, zmniejsza ból związany z artretyzmem.

Swanson Glukozamina z chondronityna 90 kaps

Zalety Działanie OPIS:

Glukozamina i chondroityna występują w chrząstkach stawowych, wykazują podobne mechanizmy działania przy problemach ze stawami, a szczególnie przy problemach z chorobą zwyrodnieniową stawów. Również w badaniach często wykorzystywane jest połączenie obu składników, które naturalnie występują w organizmie ludzkim. Kombinacja glukozaminy z chondroityną będzie zatem lepiej wspomagała funkcjonowanie aparatu ruchu, niż zastosowanie każdego ze składników osobno. Siarczan glukozaminy jest formą glukozaminy pozyskiwaną z pancerzyków skorupiaków.

Glukozamina jest naturalną substancją którą organizm sam wytwarza z cząsteczek glukozy i aminokwasu — glutaminy. Glukozamina jest prekursorem syntezy glikozaminoglikanów które są istotnym elementem chrząstki stawowej i płynu stawowego - wpływa na strukturę i elastyczność tkanki chrzestnej, zwiększa jej odporność na przeciążenia. Nie jest możliwe dostarczanie glukozaminy wraz z pożywieniem, ponieważ nie występuje ona w żadnym z podstawowych produktów żywnościowych.

Właściwości glukozaminy:

- zmniejsza dolegliwości bólowe związane z chorobą zwyrodnieniową stawów,
- zmniejsza ból związany z artretyzmem poprawiając mobilność stawów,
- opóźnia postęp choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego,
- poprawia stan chrząstki stawowej,
- chroni chrząstkę stawową oraz jest pomocna w leczeniu urazów chrząstek stawowych.

Chondroityna jest cząsteczką, która naturalnie występuje w organizmie (należy do grupy substancji sklasyfikowanych jako glikozaminoglikany) i jest ważnym elementem w tworzeniu tkanki chrzęstnej. Pomaga utrzymywać chrząstkę w dobrym stanie absorbując płyn (w szczególności wodę) w tkance łącznej. Może także blokować enzymy rozkładające chrząstkę. Liczne badania naukowe sugerują, że chondroityny może być bardzo pomocna podczas leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów, najczęstszej choroby układu ruchu, która rozwija się w wyniku niszczenia chrząstki stawowej. Pomijając konkretne przyczyny wystąpienia choroby (np. uraz), zmiany zwyrodnieniowe potrafią pojawiać się z wiekiem, poczynając już od 40-siego roku życia. Chondroityna jest badana już od kilkunastu lat, cały czas pojawiają się nowe publikacje.W jednym z ostatnich badań wykazano, że siarczan chondroityny może opóźnić postęp choroby zwyrodnieniowej stawów w długim okresie. Dzięki chondroitynie nastąpiło również zmniejszenie stosowania leków przeciwbólowych.

Właściwości chondroityny: 

- zmniejsza ból w chorobie zwyrodnieniowej stawów,
- poprawia sprawność funkcjonalną w chorobie zwyrodnieniowej stawu biodrowego i kolanowego,
- zmniejsza obrzęk i sztywność stawów.

  Składniki   SKŁADNIKI:

  Glukozamina, Chondroityna, otoczka kapsułki:

  żelatyna, olej ze średniołańcuchowych trójglicerydów (kokos), substancje przeciwzbrylające:

  sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

  SKŁAD:

  Wielkość opakowania: 90 kapsułek

  Porcja jednorazowa: Jedna kapsułka dziennie.

    1 kapsułka
  TruFlex® Siarczan Glukozaminy
  (z siarczanu glukozaminy 2KCI) (krewetki)
  500mg 
  TruFlex® Siarczan Chondroityny 400mg

  Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

  Sposób użycia:

  Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

  Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem.

  Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

  Najlepiej spożyć / zużyć przed:

  Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

  Przechowywanie:

  Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

  Dodatkowe informacje:

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

  Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

  Producent:

  Suplementy przygotowane przez jedną z największych firm suplementacyjnych na świecie SWANSON to gwarancja najwyższej jakości produktu, ekologiczności produkcji, najlepszych składników i kontrolowanego pochodzenia użytych komponentów. 
  Wszystkie produkty SWANSON posiadają prestiżowy certyfikat GMP ( Dobra praktyka wytwarzania). 
  Produkty firmy SWANSON spełniają wysokie normy amerykańskiej FDA (Agencji ds. żywności i leków) co jest gwarantem bezpieczeństwa zdrowotnego preparatów. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem GMP składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że to co na etykiecie to jest w produkcie.

  Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni.

  Model: SWU139
  Kod producenta: 087614021393
  Realizacja zamówienia: 24 godzin
  Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
  Producent: SWANSON

  Suplementy

  • Nazwa produktu: 

   Swanson Glukozamina z chondronityna 90 kaps

  • Kod kreskowy - kod EAN: 

   087614021393

  • Marka: 

   Swanson

  • Postać: 

   Kapsułki

  • Kraj pochodzenia: 

   USA

  • Nie zawiera: 

   Alkoholu, Amoniaku, Aromatów, Drożdży, GMO, Glutenu, Konserwantów, Laktozy, Nabiału, Pszenicy, Soi

  • Działanie: 

   Zmniejsza dolegliwości bólowe związane z chorobą zwyrodnieniową stawów, opóźnia postęp choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego, poprawia stan chrząstki stawowej, zmniejsza ból związany z artretyzmem.

  • Opakowanie: 

   Plastikowe

  • Zawartość opakowania: 

   90 kapsułek

  Facebook