Wczytuję dane...
Swanson FS Boswellia forte 800 mg 60 kaps. Odżywia chrząstkę stawową, poprawia ukrwienie i ruchliwość stawów, zmniejsza poranną sztywność stawów, posiada silnie właściwości przeciwzapalne.

Swanson FS Boswellia forte 800 mg 60 kaps.

Zalety Działanie OPIS:

Boswellia serrata, kadzidłowiec to drzewo rosnące w Indiach, we wschodniej Afryce i w Nigerii. Żywica pozyskiwana z drzewa Boswelli jest stosowana od wieków w medycynie ludowej w Azji i Afryce.

W badaniach na ludziach Boswellia była podawana chorym na astmę i jej zażywanie przyniosło bardzo pozytywne efekty, jednak największe właściwości lecznicze Boswellia wykazała podawana przy artretyzmie. Jak pokazało jedno z badań, Boswellia wykazała korzystny wpływ na kolana w przypadku zapalenie kości i stawów. Pacjenci w grupie Boswelli doświadczyli znacznego zmniejszenia obrzęku i bólu oraz wzrostu zakresu ruchu w porównaniu z grupą placebo. Jak pokazują powyższe przykłady Boswellia ma działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, niektóre źródła porównują te działanie do przeciwzapalnego i przeciwbólowego działania Ibuprofenu. Boswelia jest jednak całkowicie bezpieczna, podczas badań nie wykazano żadnych negatywnych skutków jej stosowania.

Podsumowując działanie Boswelii: odżywia chrząstkę stawową, poprawia ukrwienie i ruchliwość stawów, zmniejsza poranną sztywność stawów, posiada silnie właściwości przeciwzapalne, łagodzi dolegliwości związane z przeciążeniem aparatu ruchu.

Składniki   SKŁADNIKI:

Boswellia serrata, otoczka kapsułki:

żelatyna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające:

sole wapniowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

SKŁAD:

Wielkość opakowania: 60 kapsułek

Porcja jednorazowa: Jedna kapsułka dziennie.

  1 kapsułka
Boswellia serrata (żywica) 800mg

 

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

Sposób użycia:

Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Najlepiej spożyć / zużyć przed:

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Dodatkowe informacje:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

Producent:

Suplementy przygotowane przez jedną z największych firm suplementacyjnych na świecie SWANSON to gwarancja najwyższej jakości produktu, ekologiczności produkcji, najlepszych składników i kontrolowanego pochodzenia użytych komponentów. 
Wszystkie produkty SWANSON posiadają prestiżowy certyfikat GMP ( Dobra praktyka wytwarzania). 
Produkty firmy SWANSON spełniają wysokie normy amerykańskiej FDA (Agencji ds. żywności i leków) co jest gwarantem bezpieczeństwa zdrowotnego preparatów. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem GMP składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że to co na etykiecie to jest w produkcie.

Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni.

Model: SW1589
Kod producenta: 087614115894
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 13.99 PLN
Producent: SWANSON

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  Swanson FS Boswellia forte 800 mg 60 kaps.

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  087614115894

 • Marka: 

  Swanson

 • Postać: 

  Kapsułki

 • Masa netto: 

  60 g

 • Kraj pochodzenia: 

  USA

 • Działanie: 

  Odżywia chrząstkę stawową, poprawia ukrwienie i ruchliwość stawów, zmniejsza poranną sztywność stawów, posiada silnie właściwości przeciwzapalne

 • Opakowanie: 

  Plastikowe

 • Zawartość opakowania: 

  60 Kapsułek