Wczytuję dane...
Swanson Folian Quatrefolic 800mcg 30 kaps Kwas foliowy jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz układu nerwowego (bierze udział w produkcji hormonów — serotoniny i noradrenaliny).

Swanson Folian Quatrefolic 800mcg 30 kaps

Zalety Działanie OPIS:

Kwas foliowy jest to produkt syntetyczny, który ulega w organizmie wieloetapowej przemianie biochemicznej w efekcie której organizm wytwarza 5-MTHF. Quatrefolic® łatwo „przechodzi" przez żołądek, zostaje wchłonięty w jelicie cienkim i w postaci 5-MTHF trafia do krwiobiegu. Kwas foliowy jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz układu nerwowego (bierze udział w produkcji hormonów — serotoniny i noradrenaliny).

Niektóre badania wykazały, że osoby cierpiące na depresję mają niskie poziomy kwasu foliowego w organizmie. Kwas foliowy jest niezbędny do prawidłowej syntezy DNA, i RNA oraz wytwarzania czerwonych krwinek w szpiku kostnym.

Deficyt kwasu foliowego hamuje prawidłowe procesy wzrostu i rozmnażania komórek, wywołuje zmiany w układzie nerwowym (stany lękowe i depresyjne, bezsenność), powoduje brak apetytu i smaku, bladość skóry, zawroty głowy czy osłabienie. Duże zapotrzebowanie na kwas foliowy wykazują kobiety w ciąży u których może on pomóc w zapobieganiu poważnym wadom wrodzonych mózgu i kręgosłupa dziecka.

Dodatkowe przyjmowanie folianów w okresie planowania ciąży oraz we wczesnej ciąży, ma kluczowe znaczenie dla zmniejszenia ryzyka wad cewy nerwowej płodu. Jak wykazano, kwas foliowy jest kofaktorem uczestniczącym w prawidłowym zamykaniu się cewy nerwowej.Folian jest to biologicznie aktywna forma kwasu foliowego, która zapewnia lepszą stabilność, większą rozpuszczalność w wodzie i elastyczność.

Folian czyli Kwas lewomefoliowy (5-MTHF), jest o wiele bardziej skuteczny poprzez lepszy stosunek wchłaniania w organiźmie.

Jest to już 4 generacja tego produktu od Quatrefolic.

 • Idealny dla kobiet w ciąży

Składniki   SKŁADNIKI:

Quatrefolic, brązowa mąka ryżowa, otoczka kapsułki:

hydroksypropylometyloceluloza, substancje przeciwzbrylające:

sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

SKŁAD:

Wielkość opakowania: 30 kapsułek

Porcja jednorazowa: Jedna kapsułka dziennie.

  1 kapsułka dzienne referencyjne
wartości spożycia
Folian Quatrefolic™ (glukozamina 5MTHF) 800µg  400%

 

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

Sposób użycia:

Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Najlepiej spożyć / zużyć przed:

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dodatkowe informacje:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

Producent:

Suplementy przygotowane przez jedną z największych firm suplementacyjnych na świecie SWANSON to gwarancja najwyższej jakości produktu, ekologiczności produkcji, najlepszych składników i kontrolowanego pochodzenia użytych komponentów. 
Wszystkie produkty SWANSON posiadają prestiżowy certyfikat GMP ( Dobra praktyka wytwarzania). 
Produkty firmy SWANSON spełniają wysokie normy amerykańskiej FDA (Agencji ds. żywności i leków) co jest gwarantem bezpieczeństwa zdrowotnego preparatów. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem GMP składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że to co na etykiecie to jest w produkcie.

Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni.

Model: SWU714
Kod producenta: 087614027142
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 13.99 PLN
Producent: SWANSON

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  Swanson Folian Quatrefolic 800mcg 30 kaps

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  087614027142

 • Marka: 

  Swanson

 • Postać: 

  Kapsułki

 • Kraj pochodzenia: 

  USA

 • Działanie: 

  Kwas foliowy jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz układu nerwowego (bierze udział w produkcji hormonów — serotoniny i noradrenaliny).

 • Opakowanie: 

  Plastikowe

 • Zawartość opakowania: 

  30 Kapsułek