Wczytuję dane...
Swanson Devil's claw 500mg 100 kaps Devilis claw dobrze działa na niestrawność oraz pomaga trawić tłuszcze poprzez stymułację wytwarzania i wydzielania żółci do jelita.

Swanson Devil's claw 500mg 100 kaps

Zalety Działanie OPIS:

Hakorośl rozesłana (Harpagophytum procumbens), to pochodząca z Afryki roślina rosnąca na terenach pustynnych.Devil's claw wykazuje działanie antyoksydacyjne (neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników), przeciwzapalne/ przeciwbólowe które opiera się na hamowaniu enzymów COX-2 i enzymów prozapalnych oraz na działaniu antyoksydacyjnym. Hakowość obniżą poziomu cholesterolu zawiera naturalne sterole roślinne które nie są wchłaniane przez jelita do krwiobiegu. Te sterole uniemożliwiają wchłanianie frakcji LDL (czyli „złego" cholesterolu), w związku z czym, Diabelski szpon jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób posiadających wysoki poziomu cholesterolu. Devilis claw dobrze działa na niestrawność oraz pomaga trawić tłuszcze poprzez stymułację wytwarzania i wydzielania żółci do jelita.

Przeciwbólowe działanie Diabelskiego szponu sprawia, że zioło wykorzystywane jest aby zapobiegać atakom nawracających bólów głowy (migrenowe bóle głowy). Liczne badania wykazały, że Devil's claw może zmniejszyć ból i poprawić funkcjonowanie fizyczne u osób z chorobą zwyrodnieniową stawów a także jest odpowiednim ziołem dla wszystkich osób, które mają problemy ze stanami zapalnymi stawów, reumatyzmem, przepukliną dyskową i innymi kłopotami z kręgosłupem.

Składniki   SKŁADNIKI:

Devil’s claw, substancja wypełniająca:

mikrokrystaliczna celuloza, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja przeciwzbrylająca:

sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

SKŁAD:

Wielkość opakowania: 100 kapsułek

Porcja jednorazowa: Jedna kapsułka dziennie

  1 kapsułka
Devil's claw (Harpagophytum procumbens) (korzeń) 500mg

 

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

Sposób użycia:

Jedna kapsułka dziennie.Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Najlepiej spożyć / zużyć przed:

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Dodatkowe informacje:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

Producent:

Suplementy przygotowane przez jedną z największych firm suplementacyjnych na świecie SWANSON to gwarancja najwyższej jakości produktu, ekologiczności produkcji, najlepszych składników i kontrolowanego pochodzenia użytych komponentów. 
Wszystkie produkty SWANSON posiadają prestiżowy certyfikat GMP ( Dobra praktyka wytwarzania). 
Produkty firmy SWANSON spełniają wysokie normy amerykańskiej FDA (Agencji ds. żywności i leków) co jest gwarantem bezpieczeństwa zdrowotnego preparatów. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem GMP składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że to co na etykiecie to jest w produkcie.

Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni.

Model: SW959
Kod producenta: 087614019598
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 13.99 PLN
Producent: SWANSON

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  Swanson Devil's claw 500mg 100 kaps

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  087614019598

 • Marka: 

  Swanson

 • Postać: 

  Kapsułki

 • Masa netto: 

  80 g

 • Kraj pochodzenia: 

  USA

 • Działanie: 

  Devilis claw dobrze działa na niestrawność oraz pomaga trawić tłuszcze poprzez stymułację wytwarzania i wydzielania żółci do jelita.

 • Opakowanie: 

  Plastikowe

 • Zawartość opakowania: 

  100 Kapsułek