Wczytuję dane...
Swanson Cytrynian Potasu 120 kaps Preparat Cytrynian Potasu zawiera magnez, który według licznych badań przyczynia się do zwiększenia gęstości mineralnej u starszych osób. Co więcej, wzmacnia kości i zęby, naczynia krwionośne, a także włosy i pa

Swanson Cytrynian Potasu 120 kaps

Zalety Działanie OPIS:

Poszukujesz naturalnego sposobu, aby utrzymać równowagę kwasowo-zasadową? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem może być suplement diety Cytrynian Potasu producenta Swanson. Stworzono go na bazie organicznych minerałów w wysoce przyswajalnej formie cytrynianu. Pełni szereg ważnych funkcji w organizmie - bierze udział w przemianie węglowodanów i syntezie białka ustrojowego oraz usuwa nadmiar wody i sodu z organizmu. Preparat Cytrynian Potasu zawiera magnez, który według licznych badań przyczynia się do zwiększenia gęstości mineralnej u starszych osób. Co więcej, wzmacnia kości i zęby, naczynia krwionośne, a także włosy i paznokcie.

Potas to jeden z makroelementów odgrywających wyjątkowo istotną rolę wewnątrz komórki. Stanowi podstawowy składnik płynu wewnątrzkomórkowego utrzymując homeostazę i biorąc udział w generowaniu impulsów elektrycznych w komórce nerwowej, mięśniu szkieletowym i sercowym. Dzięki temu utrzymuje prawidłowe czynności serca i kurczliwość mięśni oraz przewodnictwo tkanki nerwowej. Preparat Cytrynian Potasu pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi, dlatego może być stosowany przez osoby z nadciśnieniem tętniczym. Idealnie nadaje się także w przypadku miażdżycy lub problemów z sercem. Regularne stosowanie kapsułek pomaga w odpowiednim wydatkowaniu energii. Występuje w wygodnej formie łatwych do połknięcia kapsułek. W opakowaniu znajduje się aż 120 tabletek wystarczających na około 2 miesiące stosowania.

Składniki   SKŁADNIKI:

Cytrynian potasu, mąka ryżowa, otoczka kapsułki:

żelatyna, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.


SKŁAD:

Wielkość opakowania: 120 kapsułek

Porcja jednorazowa: Jedna kapsułka dziennie

  1 kapsułka dzienne referencyjne
wartości spożycia
Potas (z cytrynianu potasu) 99mg  5% 

 

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

Sposób użycia:

Jedna kapsułka dziennie z jedzeniem.Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Najlepiej spożyć / zużyć przed:

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Dodatkowe informacje:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

Producent:

Suplementy przygotowane przez jedną z największych firm suplementacyjnych na świecie SWANSON to gwarancja najwyższej jakości produktu, ekologiczności produkcji, najlepszych składników i kontrolowanego pochodzenia użytych komponentów. 
Wszystkie produkty SWANSON posiadają prestiżowy certyfikat GMP ( Dobra praktyka wytwarzania). 
Produkty firmy SWANSON spełniają wysokie normy amerykańskiej FDA (Agencji ds. żywności i leków) co jest gwarantem bezpieczeństwa zdrowotnego preparatów. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem GMP składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że to co na etykiecie to jest w produkcie.

Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni.

Model: SWU395
Kod producenta: 087614023953
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 13.99 PLN
Producent: SWANSON

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  Swanson Cytrynian Potasu 120 kaps

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  087614023953

 • Marka: 

  Swanson

 • Postać: 

  Kapsułki

 • Masa netto: 

  80 g

 • Kraj pochodzenia: 

  USA

 • Działanie: 

  Preparat Cytrynian Potasu zawiera magnez, który według licznych badań przyczynia się do zwiększenia gęstości mineralnej u starszych osób. Co więcej, wzmacnia kości i zęby, naczynia krwionośne, a także włosy i paznokcie.

 • Opakowanie: 

  Plastikowe

 • Zawartość opakowania: 

  120 kapsułek

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...