Wczytuję dane...
Swanson Chrom pikolinian 200mcg 100kaps Uczestniczy w procesach metabolicznych i przemianie materii wspomagając redukcję masy ciała.

Swanson Chrom pikolinian 200mcg 100kaps

Zalety Działanie OPIS:

Poszukujesz naturalnego sposobu, aby poprawić wygląd swojej sylwetki? Jeśli tak, to ciekawym rozwiązaniem dla Ciebie jest suplement diety Chrom pikolinian producenta Swanson w opakowaniu 100 kapsułek. Stworzono go na bazie chromu w chelatowej postaci, co zapewnia doskonałą przyswajalność przez organizm. Uczestniczy w procesach metabolicznych i przemianie materii wspomagając redukcję masy ciała. Preparat Chrom pikolinian korzystnie wpływa na profil lipidowy, zmniejsza łaknienie na węglowodany, a przy tym utrzymuje sprawne funkcjonowanie układu immunologicznego. Jego stosowanie zaleca się w ramach profilaktyki niedoboru chromu, a także w przypadku terapii insulinoodpornościowej, kłopotów z tolerancją glukozy lub podwyższonego poziomu cholesterolu we krwi.

Chrom to jeden z najcenniejszych składników w procesie odchudzania. W połączeniu z insuliną reguluje wchłanianie cukru oraz poprawia metabolizm kwasów tłuszczowych. Dzięki temu przyczynia się do redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej i zwiększenia masy mięśniowej. Co więcej według licznych badań ma właściwości obniżające stężenie cholesterolu i trójglicerydów. Preparat Chrom pikolinian to doskonała propozycja dla osób borykających się z cukrzycą (szczególnie typu 2) lub chorobami serca. Wspomaga działanie insuliny i utrzymuje prawidłową tolerancję glukozy, co korzystnie wpływa na syntezę białek mięśniowych. Poza tym usprawnia transport aminokwasów do komórek oraz wchodzi w skład wielu enzymów trawiennych. Kapsułki Chrom pikolinian są szczególnie polecane dla osób aktywnych fizycznie, mających zwiększone zapotrzebowanie na ten składnik.

Składniki   SKŁADNIKI:

Chrom, mąka ryżowa, otoczka kapsułki: żelatyna.

SKŁAD:

Wielkość opakowania: 100 kapsułek

Porcja jednorazowa: Jedna kapsułka dziennie

 
1 kapsułka

dzienne referencyjne
wartości spożycia

Chrom (pikolinian chromu)  200mcg  500%

 

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

Sposób użycia:

Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Najlepiej spożyć / zużyć przed:

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Dodatkowe informacje:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

Producent:

Suplementy przygotowane przez jedną z największych firm suplementacyjnych na świecie SWANSON to gwarancja najwyższej jakości produktu, ekologiczności produkcji, najlepszych składników i kontrolowanego pochodzenia użytych komponentów. 
Wszystkie produkty SWANSON posiadają prestiżowy certyfikat GMP ( Dobra praktyka wytwarzania). 
Produkty firmy SWANSON spełniają wysokie normy amerykańskiej FDA (Agencji ds. żywności i leków) co jest gwarantem bezpieczeństwa zdrowotnego preparatów. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem GMP składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że to co na etykiecie to jest w produkcie.

Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni.

Model: SW922
Kod producenta: 087614019222
Koszt wysyłki od: 13.99 PLN
Producent: SWANSON

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  Swanson Chrom pikolinian 200mcg 100kaps

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  087614019222

 • Marka: 

  Swanson

 • Postać: 

  Kapsułki

 • Masa netto: 

  60 g

 • Kraj pochodzenia: 

  USA

 • Działanie: 

  Uczestniczy w procesach metabolicznych i przemianie materii wspomagając redukcję masy ciała

 • Opakowanie: 

  Plastikowe

 • Zawartość opakowania: 

  100 kapsułek

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...