Wczytuję dane...
SWANSON Boswellia 400mg 100 kaps SW988 Wykazuje silne właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne, a przy tym, ze względu na szerokie spektrum działania, wspiera funkcjonowanie całego organizmu.

SWANSON Boswellia 400mg 100 kaps SW988

Zalety Działanie OPIS:

Poszukujesz naturalnego preparatu, który zmniejszy dolegliwości związane z układem ruchu? Jeśli tak, to ciekawym rozwiązaniem może być suplement diety Boswellia producenta Swanson. Stworzono go w oparciu o ekstrakt z żywicy indyjskiego drzewa Boswellia Serrata nazywanego kadzidłowcem. Wykazuje silne właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne, a przy tym, ze względu na szerokie spektrum działania, wspiera funkcjonowanie całego organizmu. Preparat Boswellia jest szczególnie polecany sportowcom poddającym układ kostno-stawowy dużemu wysiłkowi, a także osobom ze stanami zapalnymi w obrębie stawów lub schorzeniami reumatycznymi.

Boswellia Serrata, znana jako kadzidłowiec, to drzewo rosnące w Indiach i we wschodniej części Afryki, którego żywica od wielu wieków stosowana jest medycynie naturalnej. Choć początkowo roślina ta była stosowana jako lek na astmę, to obecnie najczęściej stosuje się ją w przypadku zapalenia kości i stawów, gdyż wykazuje właściwości zmniejszające obrzęk i ból oraz zwiększające zakres ruchu. Suplement diety Boswellia na bazie kadzidłowca to wyjątkowy preparat o szerokim spektrum działania. Przede wszystkim skutecznie wspiera organizm, pomagając w zwalczaniu wszelkiego rodzaju dolegliwości związanych z kośćmi i stawami, szczególnie w przypadku stanów zapalnych, obniżonej wytrzymałości lub chorób reumatycznych. Dodatkowo korzystnie wpływa na układ trawienny, naczyniowy i nerwowy, wspomagając pracę jelit oraz niwelując stany lękowe, czy depresję, a przy tym wzmacnia odporność na wirusy i bakterie.

Składniki   SKŁADNIKI:

Boswellia serrata, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca:

mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające:

sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

 

SKŁAD:

Wielkość opakowania: 100 kapsułek

Porcja jednorazowa: Jedna kapsułka 2-3 razy dziennie

  1 kapsułka 2 kapsułki 3 kapsułki
Boswellia Serrata (żywica) 400mg 800mg 1200mg

 

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

Sposób użycia:

Jedna kapsułka 2-3 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Najlepiej spożyć / zużyć przed:

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Dodatkowe informacje:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

Producent:

Swanson Health

Model: SW988
Kod producenta: 087614019888
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 13.99 PLN
Producent: SWANSON

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  Swanson Boswellia 400mg 100 kaps SW988

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  087614019888

 • Marka: 

  Swanson

 • Postać: 

  Kapsułki

 • Masa netto: 

  60 g

 • Kraj pochodzenia: 

  USA

 • Działanie: 

  Wykazuje silne właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne, a przy tym, ze względu na szerokie spektrum działania, wspiera funkcjonowanie całego organizmu.

 • Opakowanie: 

  Plastikowe

 • Zawartość opakowania: 

  100 kapsułek