Wczytuję dane...
Swanson Ashwagandha KSM-66 250g 60 kaps Ashwagandha KSM-66 polecany jest szczególnie dla osób narażonych na długotrwały stres, a także problemy z tarczycą i płodnością.

Swanson Ashwagandha KSM-66 250g 60 kaps

Zalety Działanie OPIS:

Ashwagandha KSM-66 to suplement diety, który polecany jest do stosowania w celu polepszenia funkcjonowania wszystkich procesów zachodzących w organizmie. Już jedna tabletka dostarcza do organizmu aż 250 miligramów, wyciągu z tej indyjskiej rośliny doceniane za swoje szerokie właściwości na całym świecie. Ashwagandha KSM-66 polecany jest szczególnie dla osób narażonych na długotrwały stres, a także problemy z tarczycą i płodnością. Systematyczne stosowanie preparatu wpływa korzystnie na polepszenie nastroju, a także stanu zdrowia psychicznego.

Indyjska roślina Ashwagandha, która rośnie na terenie tego całego kraju, ceniona jest przede wszystkim za swoje ogólne dobroczynne działanie na organizm. Polepsza ona koncentrację, a także funkcjonowanie organizmu. Ashwagandha KSM-66 polecany jest dla osób, które chcą polepszyć stan swojej kondycji fizycznej, a także usprawnić procesy uczenia się i zapamiętywania.

Według przeprowadzanych badań przez naukowców korzeń Ashwagandha zawarty w preparacie Ashwagandha KSM-66 posiada silne działanie antydepresyjne, które poprawia nastrój, a także pomaga w walce ze skutkami długotrwałego stresu. Jej stosowanie polecane jest także jako leczenie uzupełniające w przypadku stanów lękowych, nerwic, a także zaburzeń schizofrenicznych oraz dwubiegunowych. Wszystko ze względu na wysoką zawartość glikowitanolidow, które po udają receptory mózgowe do prawidłowej pracy.

Preparat Ashwagandha KSM-66 dostępny w naszym sklepie zawiera wyciąg z korzenia Ashwagandhy pochodzącej z naturalnych upraw, dzięki czemu zachowuje ona swoje pierwotne właściwości. Pomaga w walce z bezsennością jak także bolesnym miesiączkowaniem u kobiet. Ma także korzystny wpływ na zapobieganie artretyzmu, gruźlicy, wszelkich chorób oskrzeli, a także bielactwa. Ponadto substancje zawarte w tej roślinie wykazuje pozytywne działanie w walce z rozwojem nowotworów płuc, piersi, a także trzustki czy trudnego do wykrycia raka jelita grubego.

Ashwagandha KSM-66 powinien być stosowany jako suplement diety, zwłaszcza w okresie wzmożonej aktywności umysłowej i fizycznej, jak także w przypadku ryzyka zachorowań na nowotwory ze względu na obciążenie genetyczne. Wystarczy Jedna tabletka dziennie, aby skutecznie zapobiec wielu chorobom i znacznie polepszyć stan swojego zdrowia i samopoczucia na co dzień.

Ashwagandha KSM-66 to aż 60 kapsułek, które są w wygodnej do spożycia formie, otoczka tabletki wykonana została z żelatyny, przez co nie utrudnia połykania jej. Brak jakichkolwiek chemicznych dodatków do preparatu sprawia, że Ashwagandha KSM-66 jest w pełni naturalnym i zdrowym suplementem diety, który może być stosowany przez dorosłe osoby, jako działanie profilaktyczne i polepszają funkcjonowanie organizmu w każdym aspekcie. Kapsułki nie są zalecane do spożycia przez kobiety w ciąży, a także karmiące piersią.

Składniki   SKŁADNIKI:

Aszwaganda, otoczka kapsułki:

hydroksypropylometyloceluloza, mąka ryżowa, substancja wypełniająca:

dwutlenek krzemu, ekstrakt ryżowy.

SKŁAD:

Wielkość opakowania: 60 kapsułek

Porcja jednorazowa: 1 kapsułka

  1 kapsułka
Aszwaganda ekstrakt KSM-66® certyfikowana
organiczna (Withania Somnivera) (korzeń)
250mg

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

Sposób użycia:

Jedna kapsułka dziennie. Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Najlepiej spożyć / zużyć przed:

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Dodatkowe informacje:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

Producent:

Suplementy przygotowane przez jedną z największych firm suplementacyjnych na świecie SWANSON to gwarancja najwyższej jakości produktu, ekologiczności produkcji, najlepszych składników i kontrolowanego pochodzenia użytych komponentów. 
Wszystkie produkty SWANSON posiadają prestiżowy certyfikat GMP ( Dobra praktyka wytwarzania). 
Produkty firmy SWANSON spełniają wysokie normy amerykańskiej FDA (Agencji ds. żywności i leków) co jest gwarantem bezpieczeństwa zdrowotnego preparatów. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem GMP składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że to co na etykiecie to jest w produkcie.

Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni.

Model: SWU1003
Kod producenta: 087614210032
Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
Producent: SWANSON

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  SWANSON Ashwagandha KSM-66 250g 60 kaps

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  087614210032

 • Marka: 

  Swanson

 • Postać: 

  Kapsułki

 • Masa netto: 

  30 g

 • Kraj pochodzenia: 

  USA

 • Nie zawiera: 

  Alkoholu

 • Działanie: 

  Leczy długotrwały stres, a także problemy z tarczycą i płodnością. Wpływa na polepszenie nastroju, a także stan zdrowia psychicznego

 • Opakowanie: 

  Plastikowe

 • Zawartość opakowania: 

  60 kapsułek

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Facebook