Wczytuję dane...
Swanson Apigenin 50 mg 90 kaps. Wykazuje potencjalne właściwości antynowotworowe dzięki którym może być wykorzystywana w prewencji chorób nowotworowych, Włciwości Apigeniny to działania przeciwzapalne, przeciwgrzybiczne, przeciwalergiczne, obniża poziom

Swanson Apigenin 50 mg 90 kaps

Zalety Działanie OPIS:

Apigenina należy do flawonów (zaliczanych do związków flawonoidowych) i pochodzi z grapefruita. Możemy ją jednak znaleźć nie tylko w owocach, ale także w ziołach (np. w rumianku) i w warzywach. Związki flawonoidowe charakteryzuje wielokierunkowa aktywność biologiczna, wykazują one m.in. działanie przeciwutleniające (antyoksydacyjne), przeciwzapalne, przeciwnowotworowe, przeciwmiażdżycowe, detoksykujące, przeciwarytmiczne czy uszczelniające naczynia kapilarne. Mimo, że dostarczamy flawonoidy do organizmu głównie ze spożywanych owoców i warzyw, to jednak jest to niewystarczająca ilość aby uzyskać efekt terapeutyczny.

Właściwości apigeniny: wykazuje działanie przeciwlękowe (w dawkach 3-10 mg/kg),

• posiada znaczące działanie przeciwzapalne i przeciwutleniające (neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników), wykazuje potencjalne właściwości antynowotworowe dzięki którym może być wykorzystywana w prewencji chorób nowotworowych i do zatrzymania wzrostu nowotworu,

• wykazuje aktywność przeciwgrzybiczną (m.in. wobec grzybów chorobotwórczych Candida albicans),

• wykazuje aktywność przeciwalergiczną, może mieć działanie ochronne w chorobach sercowo-naczyniowych

(m.in. obniża poziom ciśnienia krwi) i neurologicznych (stymuluje wzrost neuronów, zwiększają ich przeżycie, wzmacnia połączenia pomiędzy neuronami),

w może obniżać poziom kortyzolu (tzw. hormonu stresu).

Apigenina stymuluje u dorosłych proces neurogenezy, czyli powstawanie komórek nerwowych oraz tworzenie silnych powiązań. Wynika z tego, że Apigenina może korzystnie wpływać na leczenie chorób neurologicznych, zaburzeń oraz, stymulując wytwarzanie komórek nerwowych w mózgu dorosłej osoby. Apigenina firmy Swanson, pozyskiwana jest z owocu Grapefruita i należy do grupy flawonoidów. Nadal trwają badania nad wpływem Apigeniny na ludzki organizm, najbardziej obiecującym jest wpływ Apigeniny na leczenie prostaty. Wiele publikacji naukowych wskazuje iż Apigenina wspiera w walce z komórkami rakowymi podczas chemioterapii.

Składniki   SKŁADNIKI:

Apigenina, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca:

mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające:

dwutlenek krzemu i sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

SKŁAD:

Wielkość opakowania: 90 kapsułek

Porcja jednorazowa: 1 kapsułka

  1 kapsułka
Apigenina (otrzymane z grapefruita) 50mg

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

Sposób użycia:

Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Najlepiej spożyć / zużyć przed:

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Dodatkowe informacje:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

Producent:

Swanson Health

Model: SWU375
Kod producenta: 087614023755
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
Producent: SWANSON

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  Swanson Apigenin 50 mg 90 kaps

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  087614023755

 • Marka: 

  Swanson

 • Postać: 

  Kapsułki

 • Kraj pochodzenia: 

  USA

 • Działanie: 

  Prewencja chorób nowotworowych, przeciwlękowe, przeciwgrzybiczne, przeciwalergiczne, ochrona w chorobach sercowo-naczyniowych, obniża poziom kortyzolu

 • Opakowanie: 

  Plastikowe

 • Zawartość opakowania: 

  90 kapsułek

Facebook