Wczytuję dane...
SWANSON AjiPure L-Lizyna 500mg 90 kaps. Sprzyja wchłanianiu wapnia w diecie i bierze udział w wytwarzaniu hormonów, enzymów, przeciwciał.

Swanson AjiPure L-Lizyna 500mg 90 kaps

Zalety Działanie OPIS:

AjiPure L-lizyna zaliczana jest do aminokwasów egzogennych, więc musi być dostarczana do organizmu wraz z pożywieniem. Sprzyja wchłanianiu wapnia w diecie i bierze udział w wytwarzaniu hormonów, enzymów, przeciwciał.  Potrzebna jest do wzrostu i rozwoju chrząstki (sprzyja powstawaniu kolagenu, którego włókna wchodzą w skład m.in. kości, ścięgien, skóry czy zębów). Wraz z witaminą C, lizyna pełni ważną rolę w syntezie l-karnityny, która transportuje kwasy tłuszczowe do mitochondriów gdzie jest wytwarzana energia.

L-Lizyna jest jednym z 10 aminokwasów uznanych za niezbędne, które nie mogą być wytworzone przez organizm i muszą być dostarczone z pożywieniem. Objawy świadczące o braku lizyny w organizmie obejmują zmianę nastrojów, zmęczenie, kłopoty z reprodukcją. L-lizyna wspiera system immunologiczny i pomaga wałczyć ze stresem.  L-lizyna wykazuje świetne właściwości przy problemach z opryszczką wirusową, półpaścem.

Wskazana jest również dla sportowców w okresie rekonwalescencji po naciągnięciu mięśni. Lizyna może być bardzo skuteczna w walce z wirusem opryszczki.

Składniki   SKŁADNIKI:

L-lizyna, mąka ryżowa, wegetariańska otoczka kapsułki:

celuloza, substancje przeciwzbrylające:

sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

 

SKŁAD:

Wielkość opakowania: 90 kapsułek

Porcja jednorazowa: 1 kapsułka

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

Sposób użycia:

Jedna kapsułka dziennie z posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowaniu przed użyciem.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Najlepiej spożyć / zużyć przed:

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

Dodatkowe informacje:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

Producent:

Swanson Health

Model: SWU452
Kod producenta: 087614024523
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
Producent: SWANSON

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  Swanson AjiPure L-Lizyna 500mg 90 kaps

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  087614024523

 • Marka: 

  Swanson

 • Postać: 

  Kapsułki

 • Masa netto: 

  70 g

 • Kraj pochodzenia: 

  USA

 • Nie zawiera: 

  Alkoholu, Amoniaku, Aromatów, Barwników, Dodatku cukru, Drożdży, GMO, Glutenu, Konserwantów, Laktozy, Nabiału, Pszenicy, Soi, Słodzików

 • Działanie: 

  Sprzyja wchłanianiu wapnia w diecie, Wytwarza hormony, enzymy, przeciwciała, Pomaga we wzroście i rozwoju chrząstki, Sprzyja powstawaniu kolagenu).

 • Opakowanie: 

  Plastikowe

 • Zawartość opakowania: 

  90 kapsułek

Facebook