Wczytuję dane...
Witamina K2 MK7 natto 120tab 100mcg D048. Suplement diety Witamina K2mk7 w tabletkach jest suplementem stworzonym z wysokiej jakości naturalnych składników. Żródło witaminy K.

Vivio Witamina K2 MK7 natto 120tab

 Zalety Działanie OPIS:

Witamina K to ogólna nazwa na grupę związków chemicznych będących pochodnymi 2-metylo-1,4-naftochinonu. W naturze występują dwie formy tej substancji jest to witamina K1, czyli filochinon oraz witamina K2, czyli menachinon. Pierwszy związek jest syntetyzowany przez rośliny, a drugi przez pewne szczepy bakterii. Do mikroorganizmów posiadających zdolność wytwarzania witaminy K2 należą Bacillus subtilis stanowiące niezbędny składnik tradycyjnej japońskiej potrawy – natto.

Badania naukowe wskazują, że witamina K2 stymuluje syntezę kości oraz hamuje ich resorpcję. Według wielu publikacji, związek ten wykazuje potencjał w leczeniu osteoporozy i może zapobiegać powstawaniu złamań osteoporotycznych. Co więcej, istnieją badania naukowe potwierdzające potencjalną odwrotną zależność pomiędzy poziomem witaminy K2 a występowaniem nowotworu prostaty

Witamina K2 pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Co więcej, bierze udział w procesie mineralizacji kości oraz jest niezbędna do utrzymania prawidłowej gęstości kości. MK-7 odpowiada za prawidłowy transport wapnia w organizmie i zabezpiecza żyły przed jego odkładaniem (zwapnieniem).

Składniki   SKŁADNIKI:

substancja wiążąca, substancja wypelniająca-celuloza mikrokrystaliczna, maltodekstryna, witamina K (menachinon-7 z fermentacji Soji /Natto/ przez bakterie Bacillus Subtilis) ,  stabilizator-fosforany wapnia,  nośnik-sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca-dwutlenek krzemu. 

 

SKŁAD:

Wielkość opakowania: 120 tabletek

Porcja jednorazowa: 1 tabletka

Ilość porcji w opakowaniu: 120

Informacja żywieniowa / produktowa

Ilość w jednej dziennej porcji

tj.: tabletce, kapsułce, kroplach, dawce

RWS

Witamina K

100µg
133%

RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

<> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

Sposób użycia:

Witamina K2MK7 z natto stanowi bardzo wygodny sposób na zaspokojenie zapotrzebowania organizmu na ten związek. Nadaje się do codziennej suplementacji dla zdrowych osób.

Dzienna dawka preparatu to 1 tabletka. Zaleca się ją spożywać zaraz po posiłku, w którym zawarte zostały źródła tłuszczu.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zapoznać się ze sposobem dawkowania. Zapoznać się ze składem i opisem produktu na opakowniu przed użyciem.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Najlepiej spożyć przed:

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

Przechowywanie:

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania nie używać.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

 

Dodatkowe informacje:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

Producent:

ViVio

Model: D048
Kod producenta: 5902115105845
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 13.99 PLN
Producent: VIVIO

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  Witamina D3 2,000IU + K2-MK7 100mcg 120 tab D048

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  5902115105845

 • Marka: 

  VIVIO

 • Postać: 

  Tabletki

 • Kraj pochodzenia: 

  Polska

 • Działanie: 

  odporność, witalność, zdrowe kości, wchłanienie wapnia, fosforu, wspomaga mięśnie

 • Opakowanie: 

  Plastikowe

 • Zawartość opakowania: 

  120 tabletek