Wczytuję dane...

Vivo Chlorek magnezu sześciowodny 1000g

Zalety Działanie OPIS:

Magnez to jeden z najcenniejszych biopierwiastków. Odgrywa wiele ważnych ról w organizmie: uczestniczy w ważnych reakcjach biochemicznych, jest kluczowy do sprawnego funkcjonowania układu nerwowego, krwionośnego, trawiennego, kostnego, przeciwdziała nadkrzepliwości krwi, czy tworzeniu się kamieni nerkowych, spowalnia procesy starzenia się, wzmacnia odporność organizmu.Magnez jest pierwiastkiem powszechnym, lecz słabo przyswajalnym. Z pokarmów wchłania się go zaledwie 15-40%.

Orzechy, ziarna, produkty zbożowe, kasze, brązowy ryż, suszone owoce, świeże zielone warzywa liściaste i czekolada to niektóre z pokarmów bogatych w magnez. Dla tych, których dieta nie jest bogate w wymienione produkty suplementacja może okazać się niezbędna.

Jak uzupełnić niedobór magnezu? Można zaopatrzyć się w suplementy magnezu w formie tabletek czy kapsułek lub suplementować ten pierwiastek przez skórę. Według niektórych naukowców ta metoda zapewnia najlepszą przyswajalność.

Metoda jaką jest uzupełnianie magnezu za pomocą kuracji skórnych jest szczególnie ceniona przez osoby ze słabą wchłanialnością z przewodu pokarmowego. Kąpiele solankowe z dodatkiem chlorku magnezu to łatwy i przyjemny sposób na odżywienie nie tylko skóry.

Zalety wchłaniania magnezu przez skórę: omija układ pokarmowy, magnez dostaje się do organizmu poprzez skórę i naczynia włosowate. Skóra zajmuje sporą część ludzkiego ciała i posiada wysoką zdolność do absorbowania składników odżywczych do organizmu.

 

Składniki   SKŁADNIKI: 

chlorek magnezu sześciowodny 100

Stopień czystości: min. 99%

 

Zawartość/Stosowanie

Wielkość opakowania : 1000g 

Chlorek magnezu do kąpieli: do wanny z wodą dodaj 1-2 szklanki chlorku magnezu i rozkoszuj się kąpielą przez około pół godziny. Ważne – nie używaj w tym czasie mydła, żelu ani innych środków do kąpieli. Jeśli skóra jest bardzo wrażliwa, kąpiel może powodować na początku lekkie uczucie ciepła, szczypania czy pieczenia, jednak to wrażenie mija po bardzo krótkim czasie. Następnie opłukać ciało wodą. Kąpiel stosować 3 – 4 razy w miesiącu.

Moczenie stóp: rozpuść 1 – 2 łyżki chlorku magnezu w 3 – 4 litrach ciepłej wody. Mocz stopy przez 20 – 30 minut, następnie opłucz stopy czystą wodą. Zaleca się powtarzać zabieg przez okres 14 dni dwa razy dziennie ( rano i wieczorem).

Najlepiej spożyć / zużyć przed:

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

Producent:

Vivio 

Model: C002
Kod producenta: 5902115105784
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
Producent: VIVIO

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  Chlorek magnezu sześciowodny 1000g C002

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  5902115105784

 • Marka: 

  VIVIO

 • Masa netto: 

  1000 g

 • Kraj pochodzenia: 

  Chiny

 • Działanie: 

  Wspomaganie układu nerwowego, krwionośnego, trawiennego, kostnego, przeciwdziała nadkrzepliwości krwi

 • Opakowanie: 

  Plastikowe

 • Zawartość opakowania: 

  1000 g

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Facebook