Wczytuję dane...

Vivio Askorbinian sodu 1kg

Zalety Działanie OPIS:

Askorbinian sodu występuje na liście związków chemicznych o symbolu E. Są to wszystkie substancje dodawane do żywności, które dopuszczone zostały do użytku przez instytucje Unii Europejskiej. E301 widnieje w grupie przeciwutleniaczy i regulatorów kwasowości. Antyoksydanty opóźniają proces utleniania, natomiast regulatory zmieniają kwasowość produktów spożywczych.

Askorbinian sodu jest solą sodową kwasu askorbinowego (witaminy C). Zazwyczaj jest to proporcja 889g kwasu askorbinowego na 111g sodu. Jest to bezzapachowy, krystaliczny proszek o białej, czasem żółtawej barwie i lekko słonym smaku. Znajduje zastosowanie w produkcji żywności, gdzie pełni rolę przeciwutleniacza, stabilizatora i regulatora kwasowości. Stosowany także w przemyśle farmaceutycznym i chemicznym.

Kwas askorbinowy jest rozwiązaniem dla osób, chcących naturalnie zwiększyć swoją odporność, ale borykających się z problemami żołądkowymi. Jest to mniej kwaśna od kwasu l-askorbinowego forma witaminy C, która w przyrodzie występuje naturalnie w wielu owocach i warzywach. Chemicznie uzyskuje się w go w procesie fermentacji i utleniania bakterii przez glukozę. Dobrze rozpuszcza się w wodzie.

 

Składniki   SKŁADNIKI:

askorbinian sodu

 

SKŁAD:

Wielkość opakowania : 1 kg 

Porcja jednorazowa : 1g dziennie

 Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!      

Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym, zaciemnionym i chłodnym miejscu. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Chronić przed dziećmi.

Producent:

Vivio 

Model: B016
Kod producenta: 5902115106620
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
Producent: VIVIO

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  Vivio Askorbinian sodu 1kg

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  5902115106620

 • Marka: 

  VIVIO

 • Postać: 

  Proszek

 • Masa netto: 

  1000 g

 • Kraj pochodzenia: 

  Chiny

 • Działanie: 

  Zwiększa odponość, Pomoga w problemach żołądkowych

 • Opakowanie: 

  Plastikowe

 • Zawartość opakowania: 

  1000 g

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Facebook