Wczytuję dane...

Okrzemki i polskie owoce 200g SilicaMed

Amorficzna ziemia okrzemkowa (170 g) Perma-Guard Europe to najwyższej jakości naturalny krzem organiczny pochodzący ze złóż skamieniałych pancerzyków okrzemek Melosira Preicelanica. Są o to okrzemki żyjące w środowisku bardzo czystej, słodkiej wody. Złoża, z których wydobywana jest nasza ziemia okrzemkowa należą do 4 najczystszych złóż zlokalizowanych w USA, zatwierdzonych przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków jako te o jakości spożywczej. Suplement diety Okrzemki i liofilizowane owoce egzotyczne SilicaMed przeznaczony jest dla osób pragnących poprawić stan skóry, włosów i paznokci. Bardzo duża zawartość krzemu organicznego wspomaga układ pokarmowy i skutecznie oczyszcza organizm.

Inulina (10 g) jest naturalnie występującym cukrem o bardzo dużej rozpuszczalności i niewielkiej kaloryczności. Inulina ma zerowy indeks glikemiczny. Pełni również funkcję błonnika pokarmowego. Inulina stosowana w produktach serii SilicaMed pozyskiwana jest z cykorii. W naszych suplementach używamy inuliny w celu zwiększenia doznań smakowych. Skoro “polskie owoce” to nie mogło zabraknąć jabłka liofilizowanego (13 g). Jabłka to owoce pełne witamin i minerałów (m.in. potas). Specjaliści twierdzą, że jabłka regulują pracę jelit (co idzie wespół z właściwościami oczyszczającymi amorficznej ziemi okrzemkowej) oraz są pomocne w procesie trawienia.


W skład okrzemek i polskich owoców wchodzi również wiśnia liofilizowana (7 g). Naukowcy zgodnie twierdzą, że wiśnie to owoce posiadające wiele atutów zarówno w kontekście żywienia, jak i właściwości leczniczych. Mimo iż owoce wiśni w większości składają się z wody, to nie brak w nich witamin, minerałów i prozdrowotnych przeciwutleniaczy. Wiśnie wspomagają pracę serca oraz układu moczowego.

Zalecane dzienne spożycie wynosi 3 g. Wartość tą łatwo jest odmierzyć, ponieważ każde opakowanie wyposażone jest w poręczną miarkę. 200-gramowy słoiczek okrzemek z polskimi owocami zapewnia ponad 60 dni suplementacji krzemem. Produkt w celu spożycia należy rozpuścić w wodzie lub innym napoju (w zależności od preferencji). Jeśli odczujesz, że porcja jest zbyt duża zmniejsz ją do 0,5 miarki (1,5 g) i stopniowo zwiększaj dzienną porcję do 1 miarki (3 g). Pamiętaj aby pić 2 l wody dziennie. W przypadku dzieci od 12 roku życia zaleca się spożycie 0,5 miarki (1,5 g) produktu dziennie. Jeśli obawiasz się, że porcja jest zbyt duża, możesz rozpocząć suplementację od 0,25 miarki (0,75 g).

Ziemia okrzemkowa jest minerałem pylnym, z uwagi na właściwości wysuszające może powodować uczucie suchości. Unikaj długotrwałego wdychania dużych stężeń rozpylonego produktu, ponieważ może doprowadzić do podrażnień układu oddechowego. Nie dopuszczaj do przedostania się produktu do oczu. W razie zaprószenia oczu należy płukać dużą ilością letniej wody. Nie należy przekraczać zaleconej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się stosowania produktu przez matki karmiące i kobiety w ciąży.

Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach w miejscach suchych, w temperaturze pokojowej. Trzymać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

MASA NETTO
200 g

PRZYDATNOŚĆ DO SPOŻYCIA
do 15-06-2021

KRAJ POCHODZENIA
USA/Opracowano i wyprodukowano w Polsce.

Model: OKRZEMKI I POLSKIE O
Kod producenta: 5906395603107
Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
Producent: Perma- Guard

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  Okrzemki i polskie owoce 200g SilicaMed

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  5906395603107

 • Marka: 

  PERMA-GUARD

 • Postać: 

  Proszek

 • Masa netto: 

  200 g

 • Kraj pochodzenia: 

  USA

 • Wegański: 

  Tak

 • Wegetariański: 

  Tak

 • Nie zawiera: 

  Laktozy, Dodatku cukru, Soi

 • Działanie: 

  Wzmacniające, Poprawiające stan skóry, włosów i paznokci

 • Opakowanie: 

  Plastikowe

Facebook