Wczytuję dane...

Okrzemki i owoce egzotyczne 200g SilicaMed

Amorficzna ziemia okrzemkowa (170 g) Perma-Guard Europe to najwyższej jakości naturalny krzem organiczny pochodzący ze złóż skamieniałych pancerzyków okrzemek Melosira Preicelanica. Są o to okrzemki żyjące w środowisku bardzo czystej, słodkiej wody. Złoża, z których wydobywana jest nasza ziemia okrzemkowa należą do 4 najczystszych złóż zlokalizowanych w USA, zatwierdzonych przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków jako te o jakości spożywczej. Suplement diety Okrzemki i liofilizowane owoce egzotyczne SilicaMed przeznaczony jest dla osób pragnących poprawić stan skóry, włosów i paznokci. Bardzo duża zawartość krzemu organicznego wspomaga układ pokarmowy i skutecznie oczyszcza organizm. Opakowanie okrzemek z owocami egzotycznymi mieści 200 g amorficznej ziemi okrzemkowej z wartościowymi dodatkami. Oprócz krzemu organicznego nasz suplement zawiera wysokiej jakości kolagen morski hydrolizowany oraz pakiet nieprzypadkowo dobranych owoców liofilizowanych. Całość uzupełnia dodatek inuliny (naturalny słodzik).

Inulina (10 g) jest naturalnie występującym cukrem o bardzo dużej rozpuszczalności i niewielkiej kaloryczności. Inulina ma zerowy indeks glikemiczny. Pełni również funkcję błonnika pokarmowego. Inulina stosowana w produktach serii SilicaMed pozyskiwana jest z cykorii. W naszych suplementach używamy inuliny w celu zwiększenia doznań smakowych.

Ananas liofilizowany (7 g) powstaje podczas procesu odwodnienia owoców przez sublimację lodu. Proces ten pozwala zachować właściwości odżywcze i organoleptyczne świeżego ananasa. Ananas jest owocem o dużych wartościach odżywczych. Specjaliści podkreślają jego właściwości przeciwzapalne, odchudzające, a nawet przeciwbólowe. Dobrą sławę ananas zyskał głównie dzięki zawartości enzymu bromelainy.

Banan liofilizowany (7 g) powstaje podczas procesu odwodnienia owoców przez sublimację lodu. Proces ten pozwala zachować właściwości odżywcze i organoleptyczne świeżego banana. Owoc ten jest jednym z najlepszych źródeł potasu. Z kolei zawartość pektyn sprawia, że banany mogą przyczyniać się do obniżenia poziomu cholesterolu.

W produktach SilicaMed stosujemy kiwi w postaci liofilizowanej (6 g), które powstaje podczas procesu odwodnienia surowych owoców przez sublimację lodu. Proces ten pozwala zachować właściwości odżywcze i organoleptyczne świeżego kiwi. Podobnie jak banan, kiwi to skarbnica potasu. Nie brakuje w nim również witaminy C. Ponadto kiwi zawiera luteinę, która pozytywnie wpływa na wzrok.
Zalecane dzienne spożycie wynosi 3 g. Wartość tą łatwo jest odmierzyć, ponieważ każde opakowanie wyposażone jest w poręczną miarkę. 200-gramowy słoiczek okrzemek z owocami egzotycznymi zapewnia ponad 60 dni suplementacji krzemem. Produkt w celu spożycia należy rozpuścić w wodzie lub innym napoju (w zależności od preferencji). Jeśli odczujesz, że porcja jest zbyt duża zmniejsz ją do 0,5 miarki (1,5 g) i stopniowo zwiększaj dzienną porcję do 1 miarki (3 g). Pamiętaj aby pić 2 l wody dziennie. W przypadku dzieci od 12 roku życia zaleca się spożycie 0,5 miarki (1,5 g) produktu dziennie. Jeśli obawiasz się, że porcja jest zbyt duża, możesz rozpocząć suplementację od 0,25 miarki (0,75 g).

Ziemia okrzemkowa jest minerałem pylnym, z uwagi na właściwości wysuszające może powodować uczucie suchości. Unikaj długotrwałego wdychania dużych stężeń rozpylonego produktu, ponieważ może doprowadzić do podrażnień układu oddechowego. Nie dopuszczaj do przedostania się produktu do oczu. W razie zaprószenia oczu należy płukać dużą ilością letniej wody. Nie należy przekraczać zaleconej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się stosowania produktu przez matki karmiące i kobiety w ciąży.

Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach w miejscach suchych, w temperaturze pokojowej. Trzymać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

MASA NETTO
200 g


PRZYDATNOŚĆ DO SPOŻYCIA
do 15-06-2021

KRAJ POCHODZENIA
USA/Opracowano i wyprodukowano w Polsce.

Model: OKRZEMKI I OWOCE EGZ
Kod producenta: 5906395603084
Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
Producent: Perma- Guard

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  Okrzemki i owoce egzotyczne 200g SilicaMed

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  5906395603084

 • Marka: 

  PERMA-GUARD

 • Postać: 

  Proszek

 • Masa netto: 

  200 g

 • Kraj pochodzenia: 

  USA

 • Wegański: 

  Tak

 • Wegetariański: 

  Tak

 • Nie zawiera: 

  Laktozy, Dodatku cukru, Soi

 • Działanie: 

  Wzmacniające, Poprawiające stan skóry, włosów i paznokci

 • Opakowanie: 

  Plastikowe

Facebook