Wczytuję dane...

Narzędzie do usuwania zaskórników

Pętelkowa łyżeczka przeznaczona do pracy przy zaskórnikach i innych zanieczyszczeniach twarzy. Znakomicie sprawdzi się do usuwania pryszczy z trudno dostępnych miejsc.

Łyżeczka pomaga w higieniczny sposób wyciągać pryszcze z białymi końcówkami, usunąć zaskórniki. W przeciwieństwie do ręcznego wyciskania nie niszczy skóry i nie rozsiewa bakterii prowadzących do dalszych zakażeń skóry.

Wykonana z higienicznej stali nierdzewnej, którą łatwo można zdezynfekować i wysterylizować - wystarczy zanurzyć ją w alkoholu. Aby skorzystać z przyrządu należy najpierw zmiękczyć skórę, czyli zastosować klasyczną parówkę lub położyć na kilka minut na twarz wilgotną i ciepłą chusteczkę, która otworzy wejścia porów. Niedoskonałości usuwamy przykładając pętelkę tak, by zaskórnik znalazł się w środku - delikatnie przyciskamy skórę, co sprawi, że zaskórnik zostanie wyciśnięty do góry. Na koniec należy posmarować twarz środkiem łagodzącym podrażnienia. Po każdym użyciu przyrząd należy zdezynfekować np. spirytusem kosmetycznym, a twarz przemyć bezalkoholowym tonikiem.

 

  • SKU: TOW012356
  • Kod EAN: 3700609709614
  • Grupa produktów: Akcesoria kosmetyczne
  • Stawka podatku: VAT 23%

Facebook