Wczytuję dane...

MSM Proszek 100g B012

MSM proszek to suplement diety. W przyrodzie znajdziemy go w świeżych owocach, warzywach, herbacie, świeżym krowim mleku jak również w produktach zbożowych. Niestety jest bardzo delikatny i łatwo ulega „zniszczeniu” poprzez gotowanie czy pasteryzację.

MSM to skrót od metylosulfonylometanu, organicznego związku siarki. MSM jest niezwykle istotnym suplementem dla naszego organizmu. Jest to bezwonny, biały proszek, który jest bardzo dobrze rozpuszczalny w wodzie. Siarka odpowiada za utrzymanie dobrej kondycji jak również elastyczności skóry i naczyń krwionośnych. Wspomaga produkcję chrząstki i tkanki łącznej oraz jest niezbędny dla zdrowych ścięgien i stawów. Zapewnia ścianom komórkowym przepuszczalność dla substancji odżywczych i możliwość wydalania toksyn.

 

Skład: MSM metylosulfonylometan (Methyl Sulphonyl-Methane).

 

Stosowanie

Porcję produktu tj.: 2g (1 miarka – 2 ml) rozpuścić w 100 ml wody lub mleka spożywać raz dziennie, najlepiej po posiłku, spożywać bezpośrednio po przygotowaniu.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

 

Uwagi

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Model: B012
Kod producenta: 5902115106309
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
Producent: VIVIO

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  MSM Proszek 100g B012

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  5902115106309

 • Marka: 

  VIVIO

 • Postać: 

  Proszek

 • Masa netto: 

  100 g

 • Kraj pochodzenia: 

  Chiny

 • Działanie: 

  Profilaktyczne, Zapobiega chorobom wątroby, Oczyszczanie organizmu

 • Opakowanie: 

  Plastikowe

Facebook